2015 Amerikan Müzik Ödülleri Gecesi

Yazar 26 Kasım Perşembe 2015

Böyle gecelerde, özellikle biz bayanların ödüllerden daha çok merak ettiği bir şey varsa o da kimin ne giydiği oluyor. Dünyaca ünlü şarkıcı, oyuncu ve yüzlerce ünlü ismin davetli olarak katıldığı 2015 Amerikan Müzik Ödülleri Gecesi de festivalleri aratmayacak türden renkli sahnelere şahit oldu. Cadılar Bayramı’ndan fırlamış gibi ahtapot kostümü giyenler mi dersiniz, cesur ve iddialı görüneceğim derken komik görünenler mi… Kısacası bu gecede ne ararsanız var.

amerikan-muzik-odulleri-kiyafetleri

Gecenin açılışını yapan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez oluyor. Sahnedeyken vücudunu saran iddialı bir tulum tercih eden JLO, etnik desenli bu tulumu ve sahne performansları ile yine akıllardan uzun bir süre çıkmayacak bir geceye imza attı. Sahne dışındayken yine iddialı görünmeyi tercih eden ünlü şarkıcı, buz mavisi tonlarında, dekoltesi bol bir abiye tercih ediyor. Bu elbisesi ile de gecenin en cesur kadınlarından biri olmayı başarıyor.

kirmizi-hali-kiyafetleri

Yakın bir zamanda gerçekleşecek olan defilesine kelimenin tam anlamıyla gün sayılan dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret’ın taze mankenlerinden Gigi Hadid de Amerikan Müzik Ödülleri’ne gelen isimlerdendi. Kırmızı halıda beyazlar içinde yürümeyi tercih eden genç manken, sevimli olduğu kadar seksi de görünmeyi başardığı iki parçadan oluşan oldukça cesur bir elbise tercih etti. Bu cesaretini kusursuz fiziğinden aldığı kesin.

muzik-odulleri-elbiseleri

Müzik ödülleri ve Amerika demişken Rihanna’dan da bahsetmemek olmaz. Her zaman yaptığı cesur seçimlerle dikkat çekmeyi başaran ünlü şarkıcı, geceye deri bir büstiyer ve yine deri tayt pantolon ile katılmayı tercih etti. Büstiyerini kaplayan zincirlerle vamp bir havaya bürünen Rihanna, oldukça seksi görünüyordu.

2015 American Music Awards - Arrivals

Gecenin belki de en ilginç ismi Amerikalı şarkıcı 23 yaşındaki zLala oldu. Sanki az önce bir kostüm partisinden çıkıp gelmiş gibi görünen şarkıcı, ahtapot kostümü ile iddialı göründüğünü düşünse de bize sorarsanız sınıfta kaldı. Bu kıyafetini önümüzdeki Cadılar Bayramı’na saklamasını tavsiye ediyor ve yaşına uygun elbiselerle kırmızı halıda boy göstermesini öneriyoruz.

kirmizi-hali-elbise-modelleri

Geceye daha birçok ünlü güzel katıldı. Herkesin seçimi farklı oldu. Bize sorarsanız 2015 Amerikan Müzik Ödülleri Gecesi‘nin en güzel ismi, beyaz elbisesi ile adeta zarafet simgesi olarak görünen Kate Beckinsale oldu.

Bir önceki yazımız olan Güney Kore Sokak Modası başlıklı makalemizde güney kore bayan giyim, güney kore giyim modası ve güney kore giyim tarzı hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir