2016 New York Sokak Stilleri

Yazar 12 Aralık Cumartesi 2015

Çok farklı tarzların buluştuğu New York sokaklarında, bizi cıvıl cıvıl bir moda anlayışı karşılıyor. 60’lardan günümüze kadar birçok parçanın birlikte kullanıldığı New York sokak modasına bakarak, nasıl bir giyim tarzı yaratmak istediğinize karar verebilirsiniz.  Bundan on yıl önce demode dediğimiz parçalar, bugün NY sokaklarında birden bire en trend görünüm yaratabiliyor. Geçmiş ile geleceğin buluştuğu, giyim tarzının belki de en fazla olduğu şehirlerden biri hiç kuşkusuz New York’tur. Modanın kalbinin attığı şehir, Amerikan kadınlarının ne kadar özgür ruhlu ve yaratıcı olduğunu gösteriyor. Dünya markalarının en yeni tasarımları da, en rüküş, en renkli kombinler de bu sokaklarda…

2016-new-york-sokak-modasi-podyumda-1

New York sokaklarına çıktığınızda; bir yanda işe yetişmek için koşturan, bir yanda kafede arkadaşları ile kahve içen, bir yanda da defileden fırlamış gibi sokaklarda yürüyen kadınlara rastlayabilirsiniz. Birbirinden çok alakasız iki parçanın bir araya geldiğinde ne kadar havalı göründüğünü fark etmeniz burada hiç zor olmayacak. Yeni biten New York moda haftasının ardından, New York Sokak Stili hakkında daha çok fikir sahibi olabilirsiniz. Çok farklı look’ların buluştuğu şehirde yaşayan kadınların belki de tek ortak notası özgür ruhları. Bu da onların giyimde de özgün ve yaratıcı olmalarını sağlıyor.

2016-new-york-sokak-modasi-podyumda-2

Şık bir sokak stili yaratmak için geçtiğimiz aylarda düzenlenen New York Sokak Moda Haftası’ndan ilham alabilirsiniz. Peluşlar, ekose desenli kıyafetler, oversized parkalar, kürk yakalı kabanlar, midi boy elbiseler, yerlere kadar uzanan hırkalar, tüylü kazaklar, diz üstü çoraplar, omuza asılan ceketler, pileli etekler, crop top kazaklar, deri ceketler, kürk montlar ve çok daha fazlası New York sokaklarında bir araya geliyor. Bu sonbahar-kış sezonun öne çıkan parçaları ise  pantolon etek ve şort etekler oluyor. Topuklu ayakkabıların üzerinde cesur adımlarla yürüyen New York kadınları, kendi tarzları ile size de ilham verecek. En yeni, en cesur, en iddialı, en modern ve en yaratıcı kombin önerileri için New York sokak modasında size uygun onlarca farklı seçenek var.

 

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir