2016 Yılbaşı Gecesi İçin Saç Modelleri

Yazar 13 Aralık Pazar 2015

Yeni yıla arkadaşlarınızla bir eğlence mekanında mı gireceksiniz yoksa sevgilinizle romantik bir akşam yemeği yiyerek mi? Yılbaşı gecesine sayılı günler kala, o gün için programınızı şimdiden belirlediyseniz, kıyafet, saç ve makyaj konusunda da aynı özeni göstermelisiniz. Eğer yılbaşı gecesi için kıyafet seçimi yaptıysanız, sıra onu tamamlayacak saç modeline geldi. Elbise konusunda tercihinizi pullu, payetli, transparan detaylı ya da dekolteli gibi cesur ve iddialı tasarımlarından yana kullandıysanız, saç modeli seçiminde sade modellere yönelmenizi öneriyoruz. 2016 yılbaşı gecesi için saç modelleri  arasında topuzdan at kuyruğuna, örgüler ile elde edebileceğiniz harika modellere kadar birçok farklı seçenek mevcut. Tercihinizi yaparken, kıyafetinizin modeli ve tarzını göz ardı etmemenizi öneriyoruz.

2016-yilbasi-gecesi-icin-sac-modelleri-2

Topuz, yeni yılı dışarıda kutlamayı planlayan kadınlar için ideal bir seçim. Elbisenin modeli, gideceğiniz yerin tarzı gibi detayları da dikkate alarak, 2016 yılbaşı gecesi için saç modelleri arasından birbirinden şık ve havalı topuzları tercih edebilirsiniz. Modern bir görüntüye sahip olan tepede topuzlar; yılbaşı gecesini arkadaşlarıyla birlikte parti yapacak kadınlar için iyi bir seçenek. Bir de topuz süngerleri ile daha gösterişli bir topuz elde ederek, çok daha dikkat çekici ve iddialı görünün. Ensede yapılan topuzlar ise daha resmi ortamlara hitap ediyor. Ailenizle birlikte bir akşam yemeği yemeyi planlıyorsanız, giyeceğiniz midi boy elbisenin üzerinde bu tarz bu topuzu tercih edebilirsiniz.

2016-yilbasi-gecesi-icin-sac-modelleri-4

Yılbaşı deyince aklınıza eğlence, çılgınlık gibi kavramlar geliyorsa, saç modeli konusunda da biraz cesur olabilirsiniz. Kimsenin aklına gelmeyecek saç modelleri ile yılbaşı partisinin en havalı kızı olun. Krepe ile kabartılmış saçlar, bir kısmı açık bırakılıp bir kısmı topuz yapılan yarım topuzlar, dikkat çekici örgüler gibi yaratıcı modeller ile yılbaşı partisinde de tarzınızı konuşturun. Yeni yıla, sevgiliniz ile birlikte bir restoranda romantik bir yemek yiyerek mi gireceksiniz? Bu durumda muhtemelen zarif ve sade bir elbise tercih edecekseniz. Onu tamamlamak için, 2016 yılbaşı gecesi için saç modelleri arasında da yerini alan düz ve dalgalı saçları da tercih edebilirsiniz. Evde maşa ile yapacağınız dalgaları arkada taşlı bir toka ile tutturarak, kıyafetinize uygun zarif ve modern bir seçim yapabilirsiniz.

2016-yilbasi-gecesi-icin-sac-modelleri-1

Bir önceki yazımız olan Bandana ile Saç Modelleri başlıklı makalemizde bandana ile saç modelleri, bandana ile saç yapımı ve bandana ile topuz hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir