3 adımda gülsha güzelliği

Yazar 15 Aralık Cuma 2017

Yeni yıla sağlıklı bir cilt ile girmek istiyorsanız gülsha’ın ürünleri tam size göre, boya, paraben ve kimyasallar içermeyen ürünlerle tertemiz ve pırıl pırıl bir cilde sahip olabilirsiniz. Gülü günlük bakım ritüeli haline getiren gülsha, Isparta’daki yüksek rakımlı gül bahçelerinden elle toplanan nadide “Rosa Damascena” güllerinin özleriyle cildi arındırıyor, tazeliyor ve yeniliyor.

3 adımda gülsha güzelliği nedir?

1. Temizleme

Gülün mucizesini ve kalitesini tüm doğallığıyla sunan gülsha, cilt bakım ailesine yeni katılan Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu ile cilt temizliğinde iddiasını ortaya koyuyor. Hassas misel teknolojisi ve sakinleştirici tam gül suyu esas alınarak hazırlanan eşsiz formül, cildin nemini yok etmeden tek adımda tüm çevresel kir ve makyaj kalıntılarını gülsuyunun tazeliğiyle temizliyor.

Misel Suyunun ardından uygulanması önerilen gülsha Arındırıcı Gül Tozu, cildi ölü deriden arındırırken pürüzsüz ve parlak hale getiriyor. Gülsuyuyla karıştırılarak taze köpük kıvamına getirilen gül tozları, yüz ve boyun bölgesine yuvarlak hareketlerle uygulanıyor ve durulanıyor.

2. Canlandırma

Sprey olarak veya bir pamuk yardımıyla kullanılabilen gülsha Tam Gül Suyu tonik, cildi antioksidan içeriğiyle koruyor, tazeliyor ve aromaterapik etkisiyle rahatlamaya yardımcı oluyor.

3. Nemlendirme

gülsha Eşsiz Gül İksiri, cilde doğal nem kazandırıyor, aynı zamanda parlaklık ve yumuşaklık veriyor. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki saf ve değerli gülyağı sayesinde, antiaging etkisi yaratıyor.

gülsha Gece Gül İksiri sıkı ve tazelenmiş bir cilde uyanmak için tasarlanan formülüyle, zamanla oluşabilecek kırışıkları ve sarkmaları önlemeye yardımcı oluyor. Yüz kontürünü şekillendirmeye yardımcı iksir, eşsiz peptid karışımıyla zenginleştirilmiş ve yüksek kalite hyaluronik asitle harmanlanmış gül esansiyel yağı içeriyor.

gülsha ürünleri paraben, alkol, SLS, mineral yağ, renklendirici ve parfüm içermiyor. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygundur.

Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu (200 ml) : 54 TL

Arındırıcı Gül Tozu (40gr) : 69TL

Tam Gül Suyu (200ml) : 62 TL

Tam Gül Suyu Sprey (50 ml) : 30 TL

Eşsiz gül iksiri (20 ml) : 149 TL

Gece Gül İksiri (20 ml) : 149 TL

Bir önceki yazımız olan Cildinizi canlandıracak 10 etkili besin başlıklı makalemizde cilt bakımı, kışın beslenme ve kışın cilde iyi gelen besinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir