Atasay’dan yeni “Ay Işığı” koleksiyonu

Yazar 14 Eylül Cuma 2018

                                                    #TAKSANAYAKIŞANI

Atasay, GIA “Gemological Institute of America” pırlanta kalite standartlarında üretilen Swarovski® Zirconia taşlarını, ilk kez altınla buluşturan bir koleksiyon hayata geçiriyor. Ay Işığı’’ koleksiyonu zamansız ve güncel parçalardan oluşuyor. Karıştır-yakıştır felsefesiyle kadınlara sonsuz stil önerileri sunan koleksiyon şehir hayatının hızlı değişimine adapte olarak kadınlara günün her anında kendi tarzlarını yansıtabilmelerine olanak sunuyor.

Koleksiyonda yer alan minimal ve gösterişli parçalar, anın ruhuna göre bir araya getirilip, sonsuz stil kombinasyonlarına fırsat veriyor.

Her kadının kendi tarzını ve ruh halini ifade edebileceği oldukça geniş bir stil yelpazesine sahip olan Atasay “Ay Işığı”  koleksiyonu, yeni sezonla birlikte ışıltıyı seven kadınların öncelikli tercihi olmaya aday.

Atasay “Ay Işığı” koleksiyonundaki kolyeler, bileklikler, küpeler ve yüzükler tasarım ile günlük stil arasında dans ederek kadınlara ışıltılı takılar oluşturmanın ve kullanmanın yeni ve uygun fiyatlı yollarını gösteriyor. Şehir kadınının hızlı değişen hayatına dahil olan koleksiyon, kadınları kendi tarzlarını ifade etmeye çağırıyor.

Koleksiyonda öne çıkan parçaları galerimizde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ipekyol Sonbahar / Kış Koleksiyonu: Modern bir Sonbahar düşü başlıklı makalemizde Ipekyol sonbahar kış koleksiyonu 2018 ve sonbahar kış koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir