BCBG Max Azria 2016 Kış Koleksiyonu

Yazar 27 Kasım Cuma 2015

Bir çoğumuzun izlediği dizilerdeki kıyafetlerin peşine düşmesi ile tanıştığı, modern ve çarpıcı koleksiyonları ile dikkat çeken BCBG Max Azria, her sezon yepyeni, farklı, cesur ve iddialı koleksiyonlar hazırlıyor. Modern kadının tarzına hitap eden, yepyeni BCBG Max Azria 2016 kış koleksiyonu da gönlümüzü fethetmeyi başardı. Günlük hayatta giyebileceğiniz onlarca farklı parçanın yanı sıra, ofis şıklığı ve abiye şıklığı için de tercihinizi markanın yeni sezon koleksiyonlarından yana kullanabilirsiniz. Yeni sezonun trend renk, desen ve detayları ile hazırladığı 2016 kış koleksiyonu, çarpıcı görünümleri ile dikkat çekiyor. Oversized kabanlar ile vücut hatlarınızı ortaya çıkaran iddialı ve cesur elbiseleri aynı koleksiyonda bulabilirsiniz.

BCBG Max Azria 2016 kış koleksiyonu, koyu renklerin aksine beyaz, pastel tonları ve canlı renkleri sıkça kullanıyor. Yeni sezonda elbiselerden pantolonlara, paltolardan kazaklara kadar hemen her parçada beyazın masumiyeti ve zarafeti ile karşılaşabilirsiniz. Her yaştan bayana hitap eden parçaları bir arada bulabileceğiniz bu yeni koleksiyon, iddialı stili ile dikkat çekmek isteyen kadınların tercihi oluyor. Modern ve klasik tarzın bir araya geldiğini gördüğümüz yeni koleksiyonda, yüksel bel etekler ve midi boy elbiseler favori parçalarımız arasında. Ayrıca günlük elbiselerde de kullanılan transparan, şifon ve dantel detaylar, yeni sezon modasının ne kadar cesur ve iddialı olduğunu da gösteriyor.

Desenlere baktığımızda, etnik desenlerin BCBG Max Azria 2016 kış koleksiyonunda sıkça kullanıldığını görüyoruz. Sıcak bir yaz gününden fırlamış gibi görünen mankenlerin, koleksiyonun en eğlenceli parçalarını üzerlerinde taşıdıkları yeni sezon ürünleri, bize kıştan çok ilkbahar koleksiyonunun renk ve desenlerini çağrıştırıyor. Mint yeşili, limon sarısı, buz mavisi ise hem detaylarda hem de bütünde karşımıza çıkıyor. Her sezon kaliteli işler çıkarmayı başaran marka, 2016 kışında da favorilerimiz arasına girmeyi başarıyor. Soğuk kış günlerinde modern tarzınızı tamamlayacak zarif, cesur ve şık parçalar arıyorsanız, markanın yeni sezon koleksiyonuna göz atmadan alışverişe çıkmamanızı öneriyoruz. Fiyatları bazı markalara göre daha yüksek gibi görünse de, kaliteli giyinmenin çok da ucuz olmadığını hatırlatıyor ve sizi BCBG Max Azria 2016 Kış Koleksiyonunun çarpıcı ürünlerinden oluşan galerimiz ile baş başa bırakıyoruz.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir