Bensu Soral’ın yaz makyaj sırrı: Bronz bir ten ve dolgun kirpikler

Yazar 2 Ağustos Çarşamba 2017

Bakışlardaki gizemi ortaya çıkartmak için maskara seçiminin önemli olduğunu söyleyen Bensu’ya göre yaz aylarında küçük dokunuşlarla ve doğru ürün kullanımıyla büyüleyici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Ünlü oyuncudan yaza damga vuracak makyaj tüyoları;

  1. Bensu Soral makyajına Max Factor Facefinity Compact Pudra uygulayarak başlıyor. Çünkü cildi UV ışınlara karşı koruyan yapısı sayesinde hassas ciltler için de mükemmel bir kapatıcılık sunuyor.
  2. Bensu, yaz güneşinin kendini göstermesine rağmen yoğunluğu nedeni ile bronzlaşamadığı zamanlarda Max Factor Creme Bronzer ile yüzüne kusursuz bir bronzluk veriyor. Mikro ince  pigmentleri sayesinde doğal bronzluk etkisi sağlayan Max Factor Creme Bronzer’ı  tüm yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayarak doğal bir parlaklık elde edebilirsiniz.
  3. Gözlerindeki ışığı ortaya çıkartmayı çok seven Bensu, Max Factor Creme Bronzer’ın ardından, Zoom action fırçası sayesinde kirpiklerin içten dışa her noktasını dolgun gösteren False Lash Epic Mascara’yı hem üst hem de alt kirpiklerine birkaç kat uyguluyor.
  4. Son olarak ise dudaklarını hem nemlendirmek hem de doğal makyajına uyum sağlamak için yoğun renkli, parlak yapısıyla Color Elixir Honey Lacquer’in bronz tenle mükemmel uyumu yakalayacak Blooming Berry ya da dudaklarınızı kusursuz gösterecek Indulgent Coral tonuyla makyajını tamamlıyor.

Max Factor Colour Elixir Honey Laquer’ın tavsiye edilen satış fiyatı 44.90 TL

False Lash Epic Mascara’nın tavsiye edilen satış fiyatı 55.90 TL

Factor Facefinity Compact Pudra’nın tavsiye edilen satış fiyatı 59.90 TL

Max Factor Bronzer tavsiye edilen satış fiyatı 54.90 TL

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir