BEYMEN Collection 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Yazar 22 Şubat Çarşamba 2017

2017 İlkbahar/Yaz sezonunda BEYMEN Collection, kusursuz arınmış siluetler, naif desenler, saf ve parlak renkler ile sezonu tanımlarken, günümüzün hayal edilen kadınını temsil eden BEYMEN Collection kadını detayları kullanmaktaki ustalığını gözler önüne seriyor.

Sıcak ve doğal renklerin canlı renk tonları ile buluştuğu tasarımlarda fuşya, mavi ve mint yeşili tonları heyecan katıyor. Desenlerde şehrin geometrisinden ilham alan abstrakt desen, Fransızca yazılmış bir aşk romanından esinlenerek hazırlanan el yazısı, tropikal yapraklar ve rengarenk çiçek desenleri ön plana çıkıyor.

Koleksiyonun en gözde parçaları arasında zarif bir dantel etekle tamamlanan anvelop gömlekler, taş detaylı safari ceketler, sade ve rahat düz siluetler, gizemli yırtmaç detaylı kaban ve pantolonlar yer alıyor. Tropikal ve mimari yapıların tezat birleşimiyle minimalist formların naif ışıltıların buluştuğu koleksiyon, detaylardaki ustalığı ile herkesi büyülüyor.

BEYMEN Collection, 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu her sezon içinde keşfettiği yeni kadına serüveninde eşlik edecek tasarımlar arayanlara atfediyor…

Bir önceki yazımız olan TopShop Unique 2017-2018 Sonbahar/Kış başlıklı makalemizde topshop 2017-2018, topshop giyim ve topshop koleksiyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir