Bileklere Altın Enerjisi!

Yazar 3 Ağustos Cuma 2018

Atasay, 1-31 Ağustos tarihleri arasında mağazalarda geçerli olacak olan “22 Ayar Altın Kelepçe Kampanyası” ile kadınlara altın modasını kendi tarzıyla bütünleştirme fırsatı sunuyor.

Sezonun en popüler trendlerinden olan ‘maksimalizm’ etkisiyle bilekler altınla süsleniyor… Ürün gamındaki ışıltılı seçenekleriyle farklılığı ve şıklığı ayrıntılarla vurgulayan Atasay kadınlara, üzerinde zevkle taşıyacakları altın kelepçe bileklikleri kampanyalı fiyatlarla sunuyor.

Tak-takıştır modasına uyan Atasay, 1-31 Ağustos tarihleri arasında mağazalarda geçerli olacak olan “22 Ayar Altın Kelepçe Kampanyası” ile kadınlara altın modasını kendi tarzıyla bütünleştirme fırsatı sunuyor. Over size gömlekler ve havuç pantolonlarla, siyah midi elbiseler ve uçuş uçuş eteklerle kolayca kombinlenebilen kelepçe bileziklerle sezonun parlayan yıldızı olmaya hazır olun. Yüksek enerjisiyle kolları süsleyen altın kelepçeler beyaz basic bir t-shirt ve jeanler kombinlendiğinde göz alıcı bir şıklık sunuyor.

Hayatın her anında altının enerjisini üzerinizde taşımak, birbirinden çarpıcı ürünlere kampanyalı fiyatlarla sahip olmak için Atasay mağazalarına ve www.atasay.com adresine uğramanız yeterli…

Bir önceki yazımız olan Marks & Spencer'da keten hafifliği başlıklı makalemizde keten elbise modelleri, keten şıklığı ve marks & spencer keten koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir