Cihan Nacar 2017 Mayo Koleksiyonu: “SELF-RELIANCE”

Yazar 3 Mayıs Çarşamba 2017

Mayonun yalnızca denizde giyildiği algısını ters yüz eden Cihan Nacar cesur ve güçlü kadınların hikayelerinden ilham alarak tasarladığı Self-Reliance koleksiyonu ile sezonun plaj trendlerini belirledi.  Cihan Nacar, 2017 İlkbahar/Yaz Self-Reliance Koleksiyonu’nda; gücünü özgüveninden alan, hayata karşı net duruşu ile ayaklarının üzerinde duran, dinamik adımları ile hayatın her aşamasına yetişebilen, cesur ve güçlü kadınların hikayesinden ilham alıyor.

Bu sezon da şehirli kadından yola çıkan Cihan Nacar, maskülen fakat özgür kadınların çizgisini koleksiyonunda barındırıyor. Koleksiyonda cut-out kesimlerin ve sıra dışı kalıpların, neon renkler, geometrik desenler ve 3 boyutlu detaylarla bir araya geliyor.

Laminasyon kumaşların, lazer kesimlerin ve el işçiliklerinin öne çıktığı 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, içinde bir çok yeni kumaş kalitesini de barındırıyor. Koleksiyonda kullanılan kumaşların öne çıkan özellikleri arasında ortalama 2 dakika kadar kısa bir sürede kuruyabilmesi, içeriğinde pamuk lifler bulunması, güçlü renk haslıkları ve çift taraflı kullanılabilmeleri geliyor.

Cihan Nacar koleksiyonu için galerimizi tıklamanız yeterli…

2 Yorumlar
 • Zelihan Valenrinova
  Temmuz 6, 2017

  Bu Sarı Çapraz Mayo”ya Bayıldım Ben Nasıl Sipariş Edebilirim Acaba

  • ayca erkan
   Temmuz 17, 2017

   Merhaba,

   Lidyana.com’da satışının yapıldığını görmüştüm. İsterseniz tekrar bir bakın.

   Sevgiler,

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir