Cildinize derin etki: HydraFacial

Yazar 9 Mayıs Salı 2017

Birden fazla cilt şikayetinin tedavisinde etkili olan HydraFacial tek seansta tüm cilt tiplerine uygun teknolojisi ile pürüzsüz ve canlı cilde kavuşmanızı sağlıyor. 

Zorlu Center, Teras Evler’de hizmet veren Doctor B Clinic Medikal Estetik Hekimi ve Antiaging Uzmanı Dr. Gina Moret Hydrafacial uygulaması ile ilgili şu bilgileri paylaştır: “HydraFacial, cilde farklı tedavi seçenekleri sunan patentli bir teknolojiye sahip, çok adımlı bir tedavidir. Tedavi sırasında ölü cilt hücrelerini temizler, cilt tonunu ayarlar, cildin antioksidanlar ve peptidlerle nemlenmesini sağlar. Diğer tedavilerin aksine, HydraFacial hızlı ve uzun süreli sonuçlar elde etmek için haftalık veya aylık olarak yapılabilir ve yaz mevsiminde de rahatlıkla uygulanabilir.”

HydraFacial’ın cildimize nasıl etki ediyor?

  1. Detoks etkisi yapıyor: Özel olarak formüle edilmiş lenfatik drenaj tekniği ile dolaşımı arttırarak toksinleri ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.
  2. Güçlü bir temizleyici: Ölü cilt hücreleri ve saf olmayan maddeler derin temizleme sonucu hafifçe yani cilde zarar vermeden ortadan kaldırılır. Eşit renk tonlamasına yardımcı oluyor.
  3. Cildi parlatıyor: Cihazın başlığından cildinize zikderen hafif bir glikolik ve salisilik solüsyon cildinizin parlamasına yardımcı oluyor.
  4. Siyah noktaları temizliyor: Özellikle sıkışmış bölgelerdeki siyah noktaları bal özütü ve salisilik asit kullanılarak özümler.
  5. Nemlendiriyor: Hyalüronik asit, antioksidanlar ve peptidlerin bir kombinasyonunu cildinize doldurur depolar.
  6. Cildi gençleştiriyor: İnce çizgiler üzerinde son derece etkili… LED Işık kolajeni uyarmak için kullanılıyor ve aynı zamanda kızarıklığı azaltıp cildinizi parlatıyor.

Bir önceki yazımız olan Metalik Moda Trendini KIKO MILANO ile Yakalayın! başlıklı makalemizde kiko milano, oje ve simli ve metalik oje hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir