Cildinizi yaza L’Occitane ile hazırlayın!

Yazar 10 Mayıs Perşembe 2018

L’Occitane genç, pürüzsüz ve maksimum koruma veren bir ürünle yaza merhaba diyor…

Immortale Precious, içerdiği SPF 20, yüzde 91 oranında cildi daha dolgun hale getiren, sıkılaştıran, iyileştirici gücü yüksek yapısıyla yazı karşılıyor. İnce dokulu bu özel krem, kırışıklıklarla savaş, sıkılığı geri kazandırma ve çevrenin zararlarından koruyan 3’lü etkisiyle ilk haftadan itibaren cilde nefes aldırıyor ve optimum koruma sağlıyor. 

L’Occitane Immortelle Precious Cream

SPF20 LIGHT 50 ml

Fiyat: 292 TL

Divine ile duyumsal bir deneyim

L’Occitane Divine serisini hayatlarının merkezine alan kadınlar iyi bilir; Ölmez otunun benzersiz kokusu, seyahat severlere Korsika adasının yakınlarında olduklarını hissettirir. Korsika adasında esen tuzlu rüzgarlar, bu yabani çiçeğin güneşli notalarını taşır. Bu çiçeğin güneş sarısı rengi, Divine ürün grubunun ambalajlarına rengini vermiş ve ölümsüzlüğünü formüllere taşımıştır. Ölmez otu (Immortelle) serisi, şüphesiz L’OCCITANE’ın en çok sevilen ürün gruplarından biridir. Yaşlanma karşıtı başarısı ile bilinen bu ürün grubunun güneş korumalı kremi yaz mevsiminin olmazsa olmazlarından biri olmaya da aday.

Divine Cream, 8 hafta süren tüketici testleri sonrası göstermiştir ki cildi, güneşe bağlı yaşlanmadan korur, cilt tarafından kolayca emilir, uygulamadan sonra, ürün cildin üzerinde şeffaf ve ince bir koruma dokusu oluşturur.

Divine Cream

SPF 20 50 ml

Fiyat: 492 TL

Immortelle Precious BB Krem

Kusurları gizleyip, cilt yapısını düzenleyen, farklı gölgelendirmeler ile cilt tonuna kusursuz bir şekilde uyan rötuşlar yapan L’Occitane Immortelle Precious BB Krem SPF30, SPF 30 güneş koruması ile de yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerinden biri.

Ölmez otu içeren ve hafif, orta, üst seviye seçenekleriyle çok amaçlı formüle edilen BB Krem, formülündeki doğal UV filtreleri ile cildinizi, güneşin neden olduğu yaşlanma işaretlerinden de korur.

Immortelle Precious BB Krem

SPF30 40 ml
Fiyat: 217 TL

L’Occitane Peony CC krem

Ciltle temas ettiği zaman cildin doğal tonuna göre adapte olan pigmentleri içeren ve SPF 20 güneş koruması içeren L’Occitane Peony CC krem, daha sofistike sonuçlar için ise makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

Pivoine Sublime CC Krem SPF20

Hafif ve orta seviye iki farklı ürünle kadınlara ulaşan Pivoine Sublime CC Krem SPF20 ve cildi kusursuzlaştıran şakayık özleri içeriyor. CC pigmentleri ve ışıltı veren inci partiküllerinden oluşan formülü ile cildi anında kusursuz göstermeye yardımcı oluyor. İnce ve nemlendirici dokusu ile de cildin nefes almasını sağlayan ürün, ultra doğal bir uygulamaya sahip olmanızı sağlıyor.

Pivoine Sublime CC Krem

SPF20 30 ml
Fiyat: 157 TL

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Zayıflamak isteyenlerin doğru bildiği altı yanlış başlıklı makalemizde kilo verme ipuçları, sağlıklı zayıflama ve XL-S nutration hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir