Doğadan gelen güzellik: Drop by Organics

Yazar 24 Mart Pazar 2019

Sağlıklı bir yaşam sürmek için doğru beslenme ve egzersiz ne kadar önemli ise; cildimize sürdüklerimiz de o kadar önemli olmaya başladı. Toplum olarak son yıllarda cildimiz için kullandığımız ürünlerde seçici olmaya başladık. Kimyasal içermeyen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, toksik etki yaratmayan temiz kozmetikler hayatımıza daha fazla girmeye başladı. Artık farklı ihtiyaçlara  uygun olarak geliştirilen, bütçeyi de zorlamayan kaliteli organik markalara kolayca erişebilmek mümkün. İşte bu markalardan en yenisi de drop by Organics. 

Ürün kategorileri arasında; farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre temizleyici, maske, peeling, iksir/tonik, nemlendirici, serumlar yer alıyor. Cilt bakım ürünlerinin yanı sıra doğal dudak ve yanak renklendiricisi, deodorant ve aksesuarlar da markanın ürün listesinde yer alıyor.

Neden organik? 

Doğal olmayan ürünler içerdikleri zararlı sentetik kimyasallar ile bize zarar verebilir.

Cildimiz için daha iyidir

Doğal ürünler vücudumuz ile uyum içerisinde daha dengeli, sağlıklı ve ışıldayan bir cilt vaadeder.

Sağlığımız için daha iyidir

Piyasadaki sentetik içerikli ürünler içerdikleri paraben, toksin, sülfat, petrol bazlı kimyasallar ile kanserojendir ve ciltte toksikasyon yaratarak bağışıklık, hormonal ve üreme sistemlerini negatif yönde etkileyerek insan sağlığında olumsuzluklara yol açar.

Çevremiz için daha iyidir

Organik ve doğal ürünleri hayatımıza katarak sadece cildimiz ve sağlığımız için harikalar yaratmanın ötesinde yaşadığımız gezegene de olumlu etkiler sunarız.

Her bir ürünün detaylı bilgisine ve aktif içeriklerine www.dropbyorganics.com adresinden ulaşabilirsiniz.

drop by organics ürünlerini satın almak için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Bu besinler hem sağlık hem mutluluk veriyor başlıklı makalemizde mutluluk veren gıdalar ve sağlık veren gıdalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir