Dolce & Gabbana 2016 Kış Koleksiyonu

Yazar 5 Ocak Salı 2016

Moda dünyasının önde gelen markalarından biri olan Dolce & Gabbana, 2016 kış sezonu için yine yepyeni bir kreasyon ile karşımıza çıkıyor. Çiçek desenli parçaların ön plana çıktığı yeni sezon koleksiyonunda, midi ve maksi elbiseler dikkatimizi çekiyor. Modanın kalbinin attığı İtalya’nın en ünlü markası olan Dolce Gabbana, kurulduğu günden bu yana, modayı yakından takip eden kadınların gözdesi olmaya devam ediyor.

Lüks, kalite ve sofistike bir konsept ile çalışan Dolce Gabbana, 2016 kışı için de modaseverlere birbirinden güzel parçalar sunuyor. Tek parça elbiselerin yanı sıra, yüksek bel etek ve bluzlarla yapılan kombinler de markanın defilesinde gözümüze çarpan şık ve gösterişli detaylar arasında yerini alıyor.

Bu kış sezonunda çiçek motifi ve çiçek desenlerinin koleksiyonda sıkça kullanıldığını görüyoruz. Özellikle “gül” konsepti ilkbahar- yaz sezonundan sonra da etkisini hissettirmeye devam ediyor. Bunların yanında dikkatimizi çeken bir diğer tasarım da, çocukların geniş hayal dünyasından ilham alan çizimler ile tasarlanan elbiseler oluyor. Mini, midi ya da maksi veya çan ve kalem formdaki hemen her model elbisesinde, bu çizimlerle tasarlanan modeller ön plana çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Gucci 2016 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde gucci, gucci 2016 ve gucci giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Değerlendirme
  • Meltem
    Ocak 6, 2016

    Bence çok iyii ?

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir