Dolce&Gabbana 2016 Yaz Koleksiyonu

Yazar 31 Mayıs Salı 2016

Moda dünyasının dev markası Dolce&Gabbana, 2016 yaz koleksiyonu ile de öne çıkıyor. Dünyanın en güzel şehirleri ile tasarlanan baskılı elbiseler, moda severlerden tam not alıyor. “İtalya Aşktır” sloganı ile podyumda yerini bu yeni koleksiyon, çarpıcı detayları ve büyüleyici parçaları ile rüyaları gerçeğe dönüştürüyor. İtalyan geleneklerini yansıtan, yine İtalyan meyvelerine sıkça yer veren Dolce&Gabbana 2016 yaz koleksiyonu, sofistike, lüks ve modern-şık tasarımları ile moda tahtını ele geçiriyor.

dolce-gabbana-podyumdacom-1
İtalya’nın meşhur Pisa Kulesi ve yazın vazgeçilmezi çiçek detayları buluşturan bu çizgili sarı elbise, midi boyu ve pileli detayı ile hem modern hem de oldukça havalı görünüyor. Koleksiyonun öne çıkan parçalarından biri olan bu elbiseyi siz de altında gold renkli ayakkabı ve sandaletler ile tamamlayarak farkınızı ortaya koyun.

dolce-gabbana-podyumdacom-2
Yüksek bel etekler, bu yaz da moda olmaktan vazgeçmiyor. Koleksiyonda en çok dikkat çeken detayların başında ise çizgili tasarımların yoğunluğu oluyor. Yüksek bel bu kırmızı çizgili etek, oldukça havalı ve fresh bir görünüm yaratıyor.

dolce-gabbana-podyumdacom-3
Bu fotoğrafta bizi karşılayan üç farklı tasarım, yazın eğlencesini ve enerjik ruhunu Dolce&Gabbana 2016 yaz koleksiyonuna taşıyor. Siyahın yaza uygun bir renk olmadığını düşünenlere cevap veren bu limon baskılı siyah elbise, yaz için ideal bir seçim.

dolce-gabbana-podyumdacom-4
İşte koleksiyonun en çarpıcı fotoğrafı. Sanremo, Capri gibi İtalya’nın en güzel manzaralarını elbiselere taşıyan bu yeni koleksiyonda, sadelik payet ve gösterişli taşlar ile buluşarak günlük tasarımlara taşınıyor.

dolce-gabbana-podyumdacom-5
Siyahın zarafetini 2016 yaz trendleri ile buluşturan bir elbise. Transparan tasarımı ile şıklığı, üzerindeki renkli işlemeler ile de modernliği temsil eden bu elbise; iki tarzın yansımasını Dolce&Gabbana 2016 yaz koleksiyonuna taşıyor.

dolce-gabbana-podyumdacom-6
Yüksek bel etekler, yeni koleksiyonun öne çıkan parçalarından. Farklı tasarımlar ile aynı koleksiyonda buluşan bu etekler, İtalya’nın en güzel çiçeklerini ve yazın simgelerini üzerinde taşıyor.

Bir önceki yazımız olan Zeynep Tosun 2016 İlkbahar/Yaz Defilesi başlıklı makalemizde zeynep tosun, zeynep tosun 2016 ve zeynep tosun defile hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir