ENİ RÊVE DE MIEL® Besleyici vücut peeling’i ile tanışın

Yazar 5 Ekim Perşembe 2017

NUXE Laboratuvarında özel olarak geliştirilen yeni ikisi bir arada Rêve de Miel® duş peeling’i, cildiniz için bal, şeker kristalleri ve değerli yağlar ile benzersiz bir bakım deneyimi vadediyor.

1. Cildi nazikçe ölü deriden arındırır ve cilt dokusunu yeniler.

2. Cildi besler be hafif bir koruyucu tabaka ile kaplar.

Kullanım zevki vadeden, özel formül:

Peeling etkisi:

Nazikçe öğütülmüş pirinç taneleri ve eriyen beyaz şeker kristalleri ile cildinizi arındırın.

Besleyici etki:

– Arılar aleminin mucizesi bal, onarıcı ve yatıştırıcı etkisini içeriğindeki zengin anti-oksidan maddelere, C, B2 ve B6 vitaminlerine, aminoasitlere ve mineral tuzlara borçlu. Tüm bunların bileşimiyle bal, cilt bariyerini güçlendirmede önemli bir görev üstleniyor.

– 3 botanik yağ: Ayçiçeği, argan ve hodan yağı, Shea yağı ile birleşerek temel yağ asitleri açısından zengin, besleyici bir formül sunuyor.

Balsamdan yağa dönüşen benzersiz dokuya erişmek için 80’den fazla deneme

NUXE, dokuların birbirine dönüşme özelliğini keşfederek bir kez daha kozmetik dünyasında öncü olmayı başardı. Tüm zenginliğiyle balı temel alan formül, ıslak tene masaj yaparak uygulandığında kremsi bir balsam dokusuna dönüşerek epidermis tabakasını adeta besleyici bir örtü ile kaplıyor.

NUXE, yine bağımlılık yaratan büyüleyici kokular konusundaki uzmanlığını konuşturdu ve ortaya mimoza ve vanilya notalarının karşı konulmaz cazibesi çıktı. Tüm duyulara hitap eden bir zevk anına hazır olun!

Kadınların %100’ünde arınmış ve yumuşacık bir cilt. Kadınların %95’inde ciltte koruyucu bir bariyer hissi, %90’ında derinlemesine beslenmiş bir cilt.

175 ml kavanoz – 90 TL

Bir önceki yazımız olan Japon kadınlarının gençlik ve güzellik sırları başlıklı makalemizde japonların gençlik sırları, japonların güzellik sırları ve uzakdoğuluların güzellik sırları hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir