Forever New’den Büyüleyici Bahar Renkleri

Yazar 28 Şubat Salı 2017

Forever New, baharı müjdeleyen koleksiyonu Sports Luxe ile kadınları sezonun en trend renk gruplarını keşfetmeye davet ediyor. Her koleksiyonunda farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan Forever New, ilkbaharın gelişini müjdeleyen Sports Luxe’ta, renk çeşitliliğini, çiçek desenleri ve zarif çizgilerle harmanlıyor. Serin havaları ısıtıp bahar günlerini hareketlendiren soluk pembe, sakin ve dingin pastel mavi ve canlı mavi tonları, moda tutkunlarının zarif silüetlerini ortaya çıkarıyor.

İddialı ve sofistike kırmızı

Tüm zamanların en iddialı rengi kırmızı, bu sezon Forever New ile çok daha güçlü ve tutkulu bir duruş sergiliyor. Dokunduğu her parçada kendini hemen fark ettiren kırmızı, aşkı ve şansı yansıtan özelliği ve yüksek enerjisiyle kombinlerdeki yerini alıyor.

Biraz da masumiyet: Sezonun rengi soluk pembe

2017 İlkbahar / Yaz sezonunda kıyafet ve aksesuarlarda sıklıkla karşımıza çıkacak olan soluk pembe, romantik detaylar ve kusursuz dokularla buluşarak masumiyet ve saflık etkisini katlıyor. Pudra ve nötr pembe tonlarıyla kadınlar baharı huzurla karşılıyor.

Güçlü şehirli kadınların rengi mavi

Doğallık ve yumuşaklığı temsil eden mavi tonları da, yeni sezon Forever New koleksiyonlarında gücünü hissettiriyor. Soluk maviler, bütünleştiği tasarımlarda taze ve canlı bir etki oluşturuyor. Elbiselerde ve üst giyim gruplarında kullanıldığında asil bir zarafet vaat eden bu ton, aksesuarlara da ışıltı katıyor. Mavinin daha canlı bir tonu olan lapis ise güneşli bahar günlerinde mükemmel bir etki bırakıyor. Güçlü ve kendine güvenen şehirli kadınları temsil eden lapis mavi, özellikle sezonun bir diğer trendi düşük omuzlu parçalar ile eşsiz bir uyum yakalayarak modaseverlerin tüm havasını değiştiriyor.

 www.forevernew.com.tr

https://www.facebook.com/ForeverNewTurkiye

https://twitter.com/forevernewtr

http://instagram.com/forevernewturkiye

Bir önceki yazımız olan 2017 Oscar Ödüllerinde Kırmızı Halı Stilleri başlıklı makalemizde 2017 oscar ödülleri, kırmızı halı stilleri ve oscar kırmızı halı stilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir