Forever New’den sonbahar cazibesi: Outlandia

Yazar 6 Eylül Çarşamba 2017

Forever New’in yeni koleksiyonu Outlandia ile kadınlar sonbaharı feminen bir görünümle karşılıyor. Çiçek desenli midi elbiseler, şık pantolonlar ve iki parçalı kombinler, vücudu kusursuz gösteren trençkotlar ile tamamlanıyor. Dantelli üstler ve kalem etekler ofis stilinin anahtar parçaları olurken, denim gömlekler sırt çantaları ile birlikte şehirli kadınların rahat ve şık duruşunu yansıtıyor.

Her koleksiyonunda farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan Forever New, sonbahar – kış sezonunda masalsı bir güzellik sunuyor. Danteller, elbise uçlarından bluzlara kadar farklı parçalarda kendini gösterirken zarafetin simgesi oluyor. Yaz mevsiminin favori desenlerinden çiçekler, şık görünümleriyle sonbahar ve kışa da renk katıyor. Elbiselerde midi boy ön plana çıkarken, bele oturan ve özel kesimleriyle vücudu kusursuz gösteren trençkotlar sonbahar esintilerini keyifli hale getiriyor. Kuşak, bağcık, çizgi ve desenlerle hareketlenen etekler, fırfır, volan, dantel, kurdele detaylarıyla göz dolduran bluzlarla birlikte moda tutkunlarına estetik bir görünüm kazandırıyor. Ekose ve çizgili gömlekler ile denimler ise, hem günlük giyime hem de spor – şık ofis stiline uyarlanabiliyor.

Çiçek etkisi!

Outlandia koleksiyonunda soft renklerden kırmızın en canlı tonlarına uzanan zengin bir palet sunuluyor. Mürekkep tonları, kırmızı, siyah ve kırık beyaz, koleksiyonun ana renklerini oluştururken, pembe, yeşil, mavi gibi sezonun çarpıcı renkleri de desen ve detaylarda yer alıyor.

Sonbahar – kış sezonunda sadece giysiler değil, aksesuarlar da çiçeklerin etkisi altına giriyor. Sırt çantaları ve portföylerdeki çiçek desenleri, topuklarda ve çizmelerde zarif nakışlar şeklinde karşımıza çıkıyor. Geniş hacimli çantalar, sportif şallar ile kıyafetleri tamamlarken, gece çantaları ise, ışıltılı küpeler ile birlikte kombinlerdeki feminen detaylar olarak göze çarpıyor.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir