Gıdalardan gelen güzellik Sephora’da…

Yazar 3 Ekim Çarşamba 2018

Süper gıda’ trendinden destek alan Sephora; bal, zencefil,kahve ve çeşitli bitkilerle desteklenen cilt bakımı ürünlerini kullanıcılar ile buluşturuyor ve cildinizin beslenmesine yardımcı oluyor. Sephora’nın doğa ile bağlantı kurarak süper gıdalar ile zenginleştirilmiş bakım ürünleri ile cilt bakımı ritüelinize destek olabilirsiniz.

Hindistan cevizi, üzüm, kahve gibi gıdalar sağlıklı beslenme rutinimizde yer alıyordu. Şimdi daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olması için gıda içerikli ürünleri deneme zamanı!

Sephora’nın cilt bakım ürünleri içeriğinde yer alan kahve cildinizde peeling etkisine, bal cildinizin beslenmesine, yeşil yapraklı sebzeler cildinizde detoksa, hindistan cevizi, üzüm ve gül ise kuru cilt tiplerinin nemlendirilmesine, şeker cildinizin parlamasına, kömür arındırmaya, bambu cildi matlaştırmaya ve ginseng cildinizin canlandırılmasına yardımcı oluyor.

Erborian-Bamboo Jel Krem : 

Bu jel krem, cildiniz tarafından hızlıca emilirek, cildinizin nem kazanmasına yardımcı oluyor. Ayrıca cildinize enerji vererek, cildin gün boyu sıkı ve dolgun kalmasına yardımcı oluyor.

FİYAT: 285TL

BOSCIA- Aydınlatıcı Siyah Maske

Peeling etkisi sağlayan, aktif kömür içerikli, yenilikçi, güçlü ve mineral açıdan zengin maske, cildinize güçlü detoks ve aydınlatma desteği veriyor.

FİYAT: 255TL

ORIGINS-Enerji Verici Maske:

İçeriğindeki ‘Ginseng’in besleyici ve antioksidan etkileri sebebi ile cildinizin yenilenmesine destek oluyor. Hafif, yağsız enerji veren nemlendirici maske, cildin genel ışıltısını ve enerjisinin artmasına yardımcı oluyor.

FİYAT: 145TL

DR.  JART- Onarıcı Serum:

Serum Konsantrasyonu ile cildinize hızlı etki eden bu serum, kızarık ve tahrişleri yatıştırmanıza yardımcı olurken cildin hassasiyetinin yatıştırılmasına destek oluyor. İçeriğinde yer alan ‘gotu kola’, yüzyıllardır onarıcı özellikleri için cilt bakım ürünlerinde kullanılıyor.

FİYAT: 229TL , 30ml

YOUTH TO THE PEOPLE-SUPERFOOD MASKE

Cildin belirgin biçimde sıkılaşmasına destek olan süper gıda bileşenleriyle zenginleştirilmiş yaşlanma karşıtı bu krem maske aynı zamanda ince çizgi ve kırışıkları gidermenize yardımcı oluyor.

FİYAT: 309TL

 

Bir önceki yazımız olan SHISEIDO Waso’dan eğlenceli cilt bakım seti başlıklı makalemizde cilt yenileyen maske, gece cilt bakımı ve shiseido uyku maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir