Güneş Kalkanı PHYTOMER Serisi

Yazar 3 Haziran Cumartesi 2017

Düzgün ve parlak bir bronzluk elde etmek için iyi bir hazırlık gibisi yoktur! Güneş hasarı cilt kanserinin ve cildin erken yaşlanmasının 1 numaralı nedeni. Birçok kişi otomobil kullanırken bile pencereden içeri giren güneş ışınlarının sert ve zararlı olabileceğini fark etmiyor. Ya da bulutlu havada köpeğini gezdirirken… UVA ışınlarının neden olduğu, ciltteki renk değişiklikleri, kırışıklıklar, hızlanan yaşlanma, cilt kanseri korunmasız güneşe maruz kalma ile ilişkili potansiyel negatiflerden sadece birkaçı.

Önemli adım: Koruma! Hepsinden önemlisi, kendimizi uygun bir güneş kremi olmadan güneşin zararlı etkilerine maruz bırakmamalıyız. Derin ve kalıcı bir bronzluk sergilerken de tenimizi korumalıyız.

Phytomer Güneş Serisinin profesyonel çözümlerinin doğru kullanımı , cildin kanser riskinin azalmasına , cildin yaşlanmaya karşı korunmasına ve UV ışınlarının hasarından cildi korumaya yardımcı olabilmektedir.. İçerdiği çeşitli deniz mineralleri ve bileşenleri ile sağlıklı bronzlaşmaya ilave olarak cildimizin esnek kalarak yapısının güçlü olmasına destek olur .

PHYTOMER SUN SOLUTION – Yüz ve Hassas Bölgeler için Spf 30 Güneş Kremi – Yüksek Koruma

Güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya ve serbest radikal oluşumuyla mücadele ederek cildinizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Güneşin neden olduğu cilt hasarlarına karşı özellikle yüz ve hassas bölgeleri koruma için deniz özlü aktif içerikler UVA ve UVB güneş filtreleriyle birleştirir. Cilt üzerinde yağsız ve pürüzsüz dokusu ile kolay uygulama sağlar. Böylece cildin de optimum düzeyde nemli ve diri olmasına katkıda bulunur.

Önerilen kullanım : Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce yüzün ve vücudun hassas bölgelerinde (omuzlar, boyun çizgisi, kulaklar ve ayaklar) cömertçe uygulayın. Düzenli olarak uygulayın.

PHYTOMER SUN SOLUTION – Yüz ve Vücut için SPF 15 Güneş Kremi – Orta Koruma

Tatlı bir yaz kokusuna sahip Phytomer Sun Screen SPF 15 , parlak bir bronzluğun yanında güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olmak için anti- UVA ve anti-UVB filtreleri içerir. Hafif bir dokuya sahip olan güneş kremi, herhangi bir yağlı ve yapışkanlık hissi vermeden cilt tarafından emilir. Cildi şımartan ve güçlendiren OLIGOMER® içeren formülü, cilt brozlaşırken bir yandan ideal nemlendirme sağlamasına diğer yandan cildin daha esnek ve daha yumuşak kalmasına destek olur.

Önerilen kullanım : Güneşe maruz kalmadan önce yüzünüze ve vücudunuza uygulayın. Koruma sağlamak için özellikle duştan sonra sık aralıklarla bol bol uygulayınız.

SUNACTIVE – Cilt Lekeleri – Erken Yaşlanma – Spf 30 Koruyucu Güneş Kremi – Yüksek Koruma

Ultra hafif dokuya sahip ve cillte yapışkan his bırakmayan ürün, bronzluğu arttırmaya yardımcı olması yanı sıra cildin etkili güneş hasarına karşı korunmasına destek olur. UVA , UVB filtreleri ve deniz özlü içerikler ile cildiniz bir yandan brozlaşırken; erken yaşlanma ve cilt lekelerine karşı korunmasına katkı sağlayarak cildin son derece yumuşak ve esnek olmasını sağlar.

GÜNEŞ SONRASI SERİ

Tuz, klor ve güneş koruyucu izlerini kaldırmak için duş sonrası cildimizi nemlendirmeliyiz. Bu nedenle vücudumuzun her yerine nemlendirici ve besleyici güneş sonrası krem kullanmalıyız. Yüzümüze parlak ve çekici bir bronzluk için bir maske uygulayabiliriz. Tatilden döndüğümüzde bile cildimizi her gün nemlendirmeye devam ederek bronzluğumuzu uzun süre kalıcı olmasını sağlayabiliriz.

PHYTOMER SUN SOOTER- GÜNEŞ SONRASI SÜTÜ-YÜZ VE VÜCUT

Bu sütün sahip olduğu hafif dokusu ve yaz kokusu birleşimi, güneşe maruz kalmış cildin rahatlamasına ve yatışmasına yardımcı olmaktadır. Cildin nemli, yumuşak ve daha esnek olmasına katkıda bulunur. Ciltteki bronzluğun parlak ve kalıcı olmasına destek olur.. İçeriğindeki doğal etken maddeler ile nemi yakalar , uzun süre tutarak cildin yeniden yapılanmasına destek olur. Rahatlatıcı ve yatıştırıcı özelliği ile cilt esnek kalır.

PHYTOMER SUN SERENITY – Cilt Yenileyici ve Bronzluk Arttırıcı Likit Krem

Güneş sonrası cildi yenilemeye ve cildin bronzluğunu artırmaya yardımcı olan ikisi bir arada üründür. UV ışınlarından dolayı zarar görmüş cildi yapılandırmaya katkı sağlar. Bir yandan bronzluğun süresini uzatmaya destek olurken diğer yandan içerdiği deniz bileşenleri ile cildi nemlendirerek cildin soyulmasını engellemeye destek olur. Hafif bir koku ve kolayca emilen dokusu ile cilde kadifemsi yumuşaklık verir. Anında ve uzun süreli nemlendirme sağlanmasına yardımcı olmak için cildin nem tabakasının yapılanmasına destek olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Karayip Doğallığı Teninize Yansısın başlıklı makalemizde cilt bakımı, masaj ve spa hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir