Hakkımızda

Moda dünyasının en yeni gelişmelerini yakından takip etmek ister misiniz? Dünyaca ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarını sizler için araştırıyoruz. Aksesuarlardan, ayakkabılara, abiyelerden palto ve kabanlara kadar yeni sezon giyim modası bu podyumda! Kadınlar için güzel görünmek hemen her şeyin önünde gelir. Bir çift seksi stiletto özgüveni yükseltmek için yeterlidir.

Rachel Zoe: Stil, sözcüklere gerek olmadan kim olduğunuzu söylemenin bir yoludur.

İnsanlar hakkındaki düşüncelerimiz ilk izlenimde oluşuyor. Bu durumda günün her saati şık ve stil sahibi görünmek için üzerinize yakışanı giymeye gösterdiğiniz özeni, modayı takip etmeye de göstermeniz gerekiyor. Dünyaca ünlü markalarının en yeni kreasyonları artık bu adreste sizlerle buluşacak. Moda dünyasının devlerini yakından takip ederek, stil ve güzelliğin sırlarını yaşamınızın her alanına taşıyın.

Siz de Carrie Bradshaw gibi parayı gardırobunuzda görmekten hoşlandığınız parçalara harcamayı seviyorsanız, doğru adrestesiniz. Kadınlar için yatırım deyince akla ilk gelen ya ayakkabılar ya da kıyafetler oluyor. Çünkü güzel giyinmek, iyi yaşamanın bir yoludur. Kendinizi nasıl hissederseniz, öyle görünürsünüz. Keşfedilmeyi hak eden trendler, en özgün kombinler, iddialı kreasyonlar, çarpıcı defileler… Kısacası modanın ta kendisini ve en trend ürünleri, özgün bir bakış açısı ile bu podyumda takip edebilirsiniz. Moda, sadece giyinmekle olan bir şey değildir. Moda gökyüzünde, sokakta, sizin içinizdedir. Moda, bir tutkudur. Herkes giyinmek konusunda başarılı olabilir ama stil sahibi görünmek için her zamankinden biraz daha fazla çaba göstermeniz gerekecek. Çünkü hayat, sıkıcı kıyafetler giymek için çok kısa.

Coco Chanel: Her gün bir defile ve dünya senin podyumun!

Podyumda.com ekibi olarak, podyumdaki yeni trendleri, dünyaca ünlü markaların yeni koleksiyonlarını, sezonun en moda kıyafet ve aksesuarlarını, kısacası modaya dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir site hazırladık. Tabi bununla da sınırlı kalmadık. Modayı takip ederken bir yandan da güzelleşmek için en güzel maske tariflerini, en moda ve en trend saç modellerini, en yeni parfümleri, en çok merak ettiğiniz makyaj tekniklerini de yine modanın kalbinin attığı Podyumda.com adresinden takip edebilirsiniz. Rehberi moda ve stil olan ekibimiz her geçen gün kendini yenilemeye de devam etmektedir.
 

0