Her İhtiyaca Göre Göz Çevresi Bakımı NUXE’de

Yazar 17 Nisan Pazartesi 2017

Dış etkenlere karşı yüzümüzün en hassas bölgesi olan göz çevremizi korumanın ve zamanın izlerini geriye sarmanın düzenli bakımdan geçiyor. Fransa’nın bir numaralı dermokozmetik markası NUXE’ün farklı serilerinden göz çevresi bakım kremi seçenekleri hem kadınlar, hem de erkekler için farklı yaş gruplarına yönelik çözümler sunuyor. Göz çevrenizin özel ihtiyaçlarına cevap veren ürünler ile göz çevrenizi koruyun. 

İpucu: Göz çevresi kremlerinizi, etkilerini artırmak için buzdolabında tutabilirsiniz. 

  • Nuxellence® Göz Çevresi Bakım Kremi (15 ml): Nuxe’ün 10 patente sahip anti-aging serisi Nuxellence, kısa süre önce aileye katılan Göz Çevresi Bakım Kremi ile genişledi. Çarkıfelek çiçekleri ve hyalüronik asit içeren Nuxellence Göz Çevresi Bakım Kremi, DNA düzeyinde hücre yenilenmesini hedefliyor, hücrelerin daha genç ve ışıltılı bakışlar için ihtiyaç duyduğu enerji seviyesini korumalarına yardımcı oluyor. Uyarıcı masaj aplikatörü ile en kıvrımlı alanlara bile etkin bir biçimde nüfuz edebilen Nuxellence Göz Çevresi Bakım kremi, “flu” bir görünüm kazandıran özel dokusuyla uygulandığı anda göz çevresinde aydınlanma ve pürüzsüzlük sağlıyor. Pudramsı bitişiyle de mükemmel bir makyaj bazı görevi görüyor.
  • Splendieuse® Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi (15 ml): Her cilt tipinde kullanılabilen yeni Splendieuse Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi, Splendieuse serisinin leke karşıtı etkisini gözlere taşıyor. Göz çevresinde kaynağı ne olursa olsun (güneş, yaşlanma, cilt kusurları…) her türlü lekenin sayısını ve belirginliğini, koyu renk halkaların görünürlüğünü azaltır, göz çevresine parlaklık kazandırır. Kullandığınız süre boyunca günden güne koyu renk halkaların daha az görünür olduğunu ve bakışlarınızdaki yorgunluğun kaybolduğunu gözlemleyebilirsiniz.
  • Crème Prodigieuse® Göz Çevresi Bakım Kremi (15 ml): Değerli çiçek özleriyle 8 saat boyunca yoğun nemlendirme ve koruma sağlayan NUXE’ün Crème Prodigieuse serisi,  içeriğinde bulunan Mavi Ageratum ve Kakao Özleri ile, cildin stresle savaşında dayanıklılığını artırıyor, zarar gören hücre sayısını azaltarak cildi erken yaşlanma etkenlerine karşı koruyor. Serinin yaşlanma karşıtı ve gözaltı torbalarına karşı etkili ürünü Crème Prodigieuse Göz Çevresi Bakım Kremi cilde nem takviyesi sağlıyor ve çizgileri dolduruyor, bitkisel Kafein ile de göz çevresinde şişkinlik giderici etki gösteriyor.
  • Nirvanesque® Göz Çevresi Bakım Kremi (15 ml): Tüm cilt tiplerinde kullanılabilen Nirvanesque serisi, ilk mimik çizgilerini hedef alıyor ve içeriğindeki özel patentli aktif bileşenleri Mavi Lotus Çiçeği, Gelincik Tohumu Kompleksi ve Gülhatmi Kökü ile mikro gerilmeleri ortadan kaldırararak inanılmaz bir pürüzsüzleşme ve rahatlama etkisi sağlıyor. Serinin ağaç şakayığı ve hiyalüronik asit içeren göz çevresi bakım kremi göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltıyor, koyu halkaları ve göz altı torbalarını gideriyor ve bakışlara canlılık veriyor
  • Merveillance Expert® Yerleşik Çizgiler İçin Göz Çevresi Kremi (15ml): 3 patentli Güngüzeli çiçeği ve Gülibrişim çiçeği sayesinde ciltteki kolajen, elastin ve vimentin proteinlerini şekerin zararlı etkilerinden koruma (anti-glikasyon) ve bozulan proteinleri onarma (de-glikasyon) özelliklerine sahip  yeni Merveillance Expert serisinden Merveillance Expert® Yerleşik Çizgiler İçin Göz Çevresi Kremi, %94,2 doğal içeriğinde yer alan bitkisel kafein ve Tetrapeptid 5 sayesinde göz çevresinde tutulan suyun giderilmesini sağlıyor, koyu halka görünümünü azaltıyor ve yerleşik çizgileri düzeltiyor.
  • Nuxuriance Ultra® Göz ve Dudak Çevresi Kremi (15 ml): NUXE’ün anti-aging konusundaki tecrübesinden ve yenilikçi araştırma sürecinden doğan Nuxuriance Ultra serisi, içeriğindeki safran ve begonvil bi-floral hücreleriyle botanik  mucizesini cilde taşıyor, cildin kendini yenileme kapasitesini artırarak zamanı geriye sarıyor. Nuxuriance Ultra Göz ve Dudak Çevresi Kremi, Bi-floral® safran ve begonvil hücreleriyle göz konturu kırışıklıklar, sarkmalar, lekeler, torbalar ve halkalar üzerinde etkisini gösteriyor, göz konturunu pürüzsüzleştirerek kırışıklıkları azaltıyor.
  • NUXE Men Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Bakım Kremi (15 ml): Erkek cildinin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen ve içeriğindeki meşe, gürgen, sandal ağacı, mantar ağacı, araucaria ve babobab özleri ile erkek cildini yumuşatıyor, koruyor, onarıyor ve nemlendiriyor. Serinin erkeklerin favorisi olan göz çevresi bakım kremi cildi yatıştırıyor, göz çevresindeki şişkinliği ve koyu halkaları gideriyor, anti-aging etki sağlıyor. Üstelik kontakt lens ile de kullanılabiliyor.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir