H&M Loves Coachella Kapsül Koleksiyonu ile Festival Ruhunu Yakalayacaksınız

Yazar 24 Şubat Cuma 2017

1999 yılından beri California çöllerinde düzenlenen Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali bu yıl da Nisan ayında müzik ve moda cennetine dönüşecek. Heyecanla beklenen festivalin sahnesinde Beyoncé, Lorde, Kendrick Lamar ve Radiohead gibi global süperstarların yanı sıra geleceği parlak sanatçılar ve gruplar da yer alacak. Bu yıl festivalin en çok konuşulan yeni isimleri arasında Lucky Blue Smith ve kız kardeşleri Pyper America, Daisy Clementine ve Starlie’den oluşan alternatif pop grubu The Atomics de yer alıyor. Grup bu yıl H&M’in Loves Coachella kapsül koleksiyonunu da tanıtacak.

The Atomics bu konuda “H&M Loves Coachella, dünyanın neresinde olursanız olun festival ruhunu yakalamak için gerekli tüm parçaları içeriyor” diyor. Coachella’ya daha iki ay var – bu nedenle bu arada The Atomics’in The Grass Roots albümündeki klasik hit şarkısı Let’s Live for Today’i, ünlü fotoğrafçı Ryan McGinley’nin yönetmenliğinde çektikleri kliplerinde keyifle dinleyerek izleyebilirsiniz.

H&M Loves Coachella koleksiyonu ABD’de 23 Mart’ta ve dünyanın diğer ülkelerinde 30 Mart’ta satışa sunulacak.

 

 

Bir önceki yazımız olan Forever New'in Yeni Koleksiyonu: Long Lost Love başlıklı makalemizde forever new, forever new 2017 ve forever new aksesuar hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir