H&M Mağazası Artık Bir Tık Uzağınızda!

Yazar 30 Mart Perşembe 2017

Kaliteli ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan H&M, Türkiye’de uzun zamandır beklenen online mağazasını bugün açtı. Bugün hayata geçen başlayan online satışla birlikte H&M tüm takipçilerine tek tıkla ulaşılabilen modayı getiriyor. H&M online mağazası, mağazadaki koleksiyonların aynılarını sunarak, kadın, erkek, çocuk ve gençlere yönelik ürünlerini içerecek. Bunun yanı sıra yıl boyunca sadece online mağazaya özel bazı ürünler yer alacak. Online mağaza aynı zamanda H&M Home’u da içerecek. H&M’in moda ve eğlence yaklaşımının iç dekorasyon ürünlerinde hayat bulduğu özel konsept H&M Home, Türkiye’nin her yerinden en iyi fiyatla alınabilecek.

H&M, online mağazasının açılışını kutlamak için H&M Moda Haberleri’ne üye olan herkese sepetlerindeki bir üründe %25 indirim sunuyor. Ayrıca, sitedeki bazı ürünlerde %50’ye varan indirim ve 1 hafta süreyle ücretsiz kargo fırsatları da tüm moda severleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Mango'dan Sezon Ortası İndirimi başlıklı makalemizde mango indirim ve mango sezon ortası indirimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir