H&M Online Mağazası Çok Yakında Açılıyor!

Yazar 21 Mart Salı 2017

H&M’in Türkiye’de uzun zamandır beklenen online mağazası çok yakında açılıyor. Açılışa özel kampanya kapsamında H&M moda haberlerine üye olan sınırlı sayıda kişi hediye kartı kazanma şansı elde edecek. Hemen üye olanlar arasından 100 kişiye 50 TL’lik hediye kartı verilecek. Ayrıca üye olan herkese ilk alışverişinde %20 indirim fırsatı da sunulacak. 

Katılım Koşulları

ÇEKİLİŞE KATIL, HEDİYE KARTI KAZAN! http://social.hm.com/tr_TR/modahaberleri1  (ücretsiz)’deki formu 27 Mart 2017 SAAT 05:00’E kadar eksiksiz dolduranlar çekilişe katılabilir. Mükerrer katılımlar elenecek ve ilk gelen katılım kabul edilecektir. Katılımlarda e-posta, isim, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekilişe H&M çalışanları ile 18(onsekiz) yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalarda ikramiye kendilerine verilmeyecektir. Promosyona katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Katılımcılar, işbu Kampanyaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin H&M HENNES AND MAURITZ AB tarafından işlenmesine ve aktarılmasına Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini aşağıdaki metin ile beyan, kabul ve taahhüt ederler.

H&M HENNES AND MAURITZ AB tarafından verilen hizmetler dâhilinde kullanılması kaydıyla, verilen hizmetlerin gereklerine uygun şekilde yapılabilmesi, sunulan ürün ve hizmetlerin geliştirilebilmesi, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi vb. için geçmişte verdiğim veya sair yöntemlerle vereceğim, bu çekilişe katılmak için ilettiğim kişisel bilgilerimin ve her türlü verilerimin tek başına ve/veya başka kişisel verilerle birleştirerek ticari olarak kullanılmak üzere toplanmasına, işlenmesine,ve gerektiğinde yurtdışına aktarılmasına, benimle sms, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine süresiz olarak açık şekilde rıza ve muvafakat ederim.

Müşterilerin dilediği zaman yapacağı yazılı bildirimle hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik ileti, sms, internet, e-mail, mektup ve telefonla kendisiyle temasa geçilmesini ve gönderi yapılmasını sonlandırma/reddetme hakkına sahip olduğuna dair gerekli bilgilendirme tarafıma yapılmıştır.

Bunun yanı sıra, kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhime bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramam hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğuma dair gerekli bilgilendirme tarafıma yapılmıştır.

 Kazananlar, 31 Mart saat 13:00’de http://social.hm.com/tr_TR/modahaberleri1  adresi’nde aciklanacaktir. Kazanılan hediye kartları elektronik olarak kaydolunan email adresine yollanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Enerjinizi Yükseltecek Çanta Modelleri başlıklı makalemizde çanta modelleri, ilkbahar/yaz çanta koleksiyonu ve renkli çanta modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir