H&M’in bahar kampanyası filminde iki ünlü isim: Winona Ryder ve Elizabeth Olsen

Yazar 19 Mart Pazartesi 2018

H&M’ in 2018 İlkbahar Koleksiyonun filmi çekildi… Koleksiyona eşlik eden baş rol oyuncuları ise Winona Ryder ve Elizabeth Olsen oldu.  Buenos Aires’te geçen kampanya filmi  yerel bir caféde başlayan kadın dayanışması ve arkadaşlık kutlamasının sokaklara taşmasını anlatıyor. İkiliye ünlü modeller de eşlik ediyor. 

Düşüncesini ifade etmekten çekinmeyen modern kadınlara ithafen tasarlanan bahar koleksiyonu ise belirgin hatlara sahip, eğlenceli ve çiçek desenli ürünleri kapsıyor. Gardırop kahramanları olarak da atfedebileceğimiz uçuşan elbiseler, geniş paçalı pantolonlar, kot kıyafetler; işlemelerle, asimetrik kesimlerle ve katlamalı fırfır detaylarıyla yenilendi. Siyah ve beyaz baskın renkler olmakla birlikte detaylarda kırmızı ve açık mavi renkleri de tercih ediliyor. H&M 2018 İlkbahar Koleksiyonu tüm dünyada ve online’ da 22 Mart’ta satışa sunulacak. Buenos Aires’in büyüleyici atmosferinde geçen eğlenceli reklam filminin perde arkası sahnelerini ve son halini H&M’ in YouTube kanalından izleyebilirsiniz: https://youtu.be/t-ioZDeER-s

 

Bir önceki yazımız olan Büyüleyici doğanın yansımaları NetWork’te başlıklı makalemizde 2018 yaz koleksiyonu ve network ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir