Hugo Boss 2016 Kış Koleksiyonu

Yazar 10 Ocak Pazar 2016

Kadın giyimde moda dünyasının önde gelen markalarından biri olan Hugo Boss, keskin tavrı, minimal detayları ve zarif tasarımları ile kadınların gönlünü fethediyor. Şıklığı rahatlık ile buluşturan marka, bu kış derin ve iddialı dekolteleri kullanmak konusunda oldukça cesur davranıyor. Yalnızca abiyelerde değil, yeni sezonda günlük tasarımlarda da cesur ve iddialı parçalar ile karşılaşıyoruz.

hugo-boss-2016-podyumda-5

Vahşi doğanın yansımalarını Hugo Boss 2016 kış koleksiyonunda görüyoruz. Doğada yer alan mavi ve yeşilin yanı sıra bu kış, vahşi doğanın kahverengi tonları ile sıkça karşılaşıyoruz. Koyu renklerin pastel tonlar ile buluştuğu podyumda adet görsel bir şölen ile karşılaşıyoruz. Minimal detaylar, iddialı ve cesur parçalar ile bir araya gelince, ortaya yepyeni bir koleksiyon çıkıyor.

Karmaşadan uzak, sade tasarımların ön plana çıktığı Hugo Boss 2016 kış koleksiyonu, her zamanki gibi yine siyahı ön plana çıkartıyor. Yüksek bel etekler, transparan detaylı elbiseler, derin dekolteli ince askılı elbiseler ve çok daha fazlası ile nerede olursanız olun dikkat çekeceksiniz. Lüks ve kaliteli bir giyim tarzı için Hugo Boss’un bu yeni kreasyonuna göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Penti 2016 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde penti, penti 2016 ve penti giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir