İpekyol 2016 Kış Koleksiyonu

Yazar 16 Aralık Çarşamba 2015

Modern ve sofistike kadının giyim stilinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonları ile kaliteli ve zengin tasarımlarla göz dolduran İpekyol, 2016 kışı için de yepyeni bir koleksiyon hazırladı. Siyah ve beyaz buluşmasının sıkça kullanıldığı İpekyol 2016 kış koleksiyonu, modern ruhu ile tarzınızın tamamlayıcı parçalarını bir araya getiriyor.


Özellikle çalışan kadınların sıkça tercih ettiği markanın yeni sezon koleksiyonunda, günlük hayatınızda kullanabileceğiniz parçaların yanı sıra, ofis şıklığınızı tamamlayacak parçaları da bulabilirsiniz. Elbise modellerine baktığımızda, zarif tasarımların ön planda olduğunu görüyoruz. Ofis şıklığı ya da akşam üzeri bir yemeğe gitmek için giyebileceğiniz en şık ve en zarif elbise modellerini, İpekyol 2016 kış koleksiyonunda bulabilirsiniz.


80 ve 90’lı yılların etkisinin hissedildiği 2015/2016 sonbahar-kış sezonunda, İpekyol yeni sezon koleksiyonunda da bu yılların etkilerini bulabilirsiniz. Günlük giyimi, şık ve zarif silüetler ile buluşturan marka, modern ama aynı zamanda gösterişli bir tarz yaratmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Ayrıca bu sezon palto ve kaban alışverişine çıkmadan önce, İpekyol 2016 kış koleksiyonunda yer alan paltolara da göz atmanızı öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Michael Kors 2016 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde michael kors, michael kors 2016 ve michael kors giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir