Jul & Mad aşkının kırmızı cenneti ‘Secrets du Paradis Rouge’

Yazar 30 Kasım Perşembe 2017

Julien ve Madalina’nın romantik ve sofistike aşkının gücünü parfüm sanatına aktaran niş parfüm markası  “Jul et Mad”, çağdaş aşkın gerçek kahramanı ve marka kurucuları Madalina Stoïca-Blanchard ve Julien Blanchard’ın katıldığı özel bir davetle Secrets du Paradis Rouge (Kızıl Cennetin Gizemi) isimli en yeni parfümünü Harvey Nichols Kanyon mağazasında tanıttı. 

Jul et Mad’in baş döndürücü güzellikteki en yeni kokusu Secrets du Paradis Rouge duyuları harekete geçiren yoğun portakal aroması ve musk ile zengin bir koku deneyimi yaşatıyor.

Julien ve Madalina’nın Paris’te bir cafede beklenmedik karşılaşması ile başlayan romantik ve sofistike aşk hikayesinden doğan niş parfüm markası , Fransızlara özgü parfüm yaratma becerisini sanatsal bir anlayış ve saf lüks ile birleştiriyor.

Jul et Mad Paris, koleksiyonun her kokusunda, iki aşığın, iki kültürün, iki tutkunun, iki ruhun karşılaşmaları sırasında ortaya çıkan duyguları, aşkı, gizli buluşmaları sıra dışılığa taşıyan anları anlatıyor. 

Julien ve Madalina’nın Kızıl cennet Marakeş’in büyülü platformunda geçirdikleri balayının mutluluk ve sükunet anları, portakal çiçeği ve Şam gülünün hipnotize edici notalarının yükseldiği en yeni koku Secrets du Paradis Rouge (Kızıl Cennetin Sırları) ile ölümsüzleşiyor.

Eşine az rastlanan bir zarafeti temsil eden Secrets du Paradis Rouge, tatlı portakal, amber, musk ve çiçeklerin karşı koyulmaz notaları ile baştan çıkartıcı ve kışkırtıcı… Duyuları uyandıran yoğun portakal aroması ile teni sımsıkı saran, musk ile yatıştırıp yumuşatan baş döndürücü güzellikteki bu koku, her şeyin kendi akışında olduğu bir konfor hissi uyandırıyor. Portakal çiçeği, odunsu paçuli ve vanilyayı tatlılaştırırken, parfümün portakal ve amberle ışık saçan dansı ve hepsinin birlikteliği  zengin bir koku deneyimi yaşatıyor. Her formülü, endüstri standartlarındaki en yüksek konsantrasyona sahip olan Jul et Mad “extrait de parfüm” “Terrace a St Germain” ile Yılın Parfümü (2013) adayı ve  “Nea” ile Golden Pear Yılın En İyi Niş Parfümü ve  Yılın Burnu (2016) ödüllerine layık görüldü. 

Tepe notası: Portakal, mandalina, portakal çiçeği, portakal çiçeği esansı, karanfil

Kalp notası: Portakal çiçeği, Şam gülü, balmumu, badem

Dip nota: Paçuli, tonka meyvesi, vanilya, benzoin, amber, musk

Jul et Mad ve övgüyü hak eden yeni kokusu Secrets du Paradis Rouge

Julien ve Madalina’nın aşkına tanıklık eden kızıl şehir Marakeş’deki mutluluk ve sükunet anları portakal çiçeğinin zengin notasında gizleniyor. Marakeş’in büyülü güzelliğinde geçirilen balayına adanan Secrets du Paradis Rouge ile portakal çiçeği adeta övülürken badem, bal ve Şam gülünden yayılan koku ile adeta Marakeş’in gizli saklı sokaklarına götürüyor.Vanilya ve Tonka ağacı meyvelerinin duygusal notalarıyla açığa çıkan heybetli portakal çiçeği, benzoin, amber ve musk birleşiminin mükemmel dengesinde gizli cennetin kapılarını açıyor. 

Bir önceki yazımız olan L’Occitane'den yeni yıla özel hediye tasarımları... başlıklı makalemizde L’Occitane yeni yıl hediyesi, tasarım hediyeler ve yeni yıl hediyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir