Karayip Doğallığı Teninize Yansısın

Yazar 30 Mayıs Salı 2017

Karayiplerden gelen doğallığı, güzellik ritüelinize eklemeye karar verdiyseniz rotanızı The Grand Tarabya Therapia SPA’ya çevirmenin tam zamanı… 

St Barth ürünleriyle yapılan terapiler, The Grand Tarabya Therapia SPA’nın yeni gözdeleri. Bu bakımlarda egzotik yağlar, Karayip Tiare çiçeği, saf zambak ya da saf burbon esansı ile vanilyanın muhteşem kokuları ruhunuzu kucaklayarak hislerinizi şımartıyor. Lüks bakımlarımızda peeling ve maskelerimizi yaratmak için renkli ve lezzetli taze tropikal Karayip meyveleri kullanılıyor. Ananas, papaya, kavun ya da mangonun özleri ile harmanlamadan önce taze meyve pürelerinden tatma şansı da Therapia SPA’da yapabilecekleriniz arasında.

Ligne St. Barth Freshness – Ferahlık Yüz Bakımı: TAZE PAPAYA, ANANAS VEYA SALATALIK İLE UYGULANAN YÜZ ve DEKOLTE BAKIMI

Bu bakımda kullanılan ürünlerde yüksek miktarda doğal vitamin ve mineraller bulunuyor. Bu sayede ciltte; gözle görülür aydınlanma ve tazeliğin yanısıra rahatlama sağlanıyor. Aynı zamanda Karayip kokuları sizi alıp egzotik bir yolculuğa çıkararak ruhunuzun da arınmasını sağlıyor. Bu yenileyici lüks bakım, yüz ve dekolte bölgesine uygulanıyor, ritüel duyularınıza hitap eden seçtiğiniz kokular eşliğinde yapılan el masajı ile bitiriliyor. 

Ligne St. Barth Harmony – Uyum Vücut Bakımı: Özellikle sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış yoğun bakım ürünleri ile uygulanan nazik, şımartan bir vücut masajı bu uygulama. Seçenekleriniz farklı ve kullanılan içeriğe göre hedef değişiyor. Ilık hindistancevizi yağı ile kuru ciltlerde besleme, soğuk preslenmiş avokado yağı ile cilde tazelik ya da ivy jel ve mentol yağ ile cilt yüzeyinde ve dokuda kuvvetlendirme özelliklerinden birini seçebiliyorsunuz. Bu harika tecrübeyi tamamlamak için kendinizi Karayip dokunuşlarına bırakmak tek yapmanız gereken; soğuk preslenmiş avokadonun saf vanilya, Karayip çiçeği tiare veya zambak kokusu ile birleştirilmiş vücut losyonlarından hangisini seçeceğinize, favorinizin hangi içerik olduğuna karar vermeniz ise tek endişeniz olacak.

Rezervasyon için : (0212) 363 33 10

Bir önceki yazımız olan Küçük bir dokunuşla derinlemesine nemlendirme... başlıklı makalemizde cilt bakımı, cilt kalitesini artıran medikal yöntemler ve hyaluronik asit hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir