Kış Soğuklarına Sıcak Dokunuş…

Yazar 27 Ocak Cuma 2017

Kara kışı hem konforlu hem de sıcak  geçirmek isteyenler The North Face®’in desen oyunlarının yer aldığı montları tercih ediyor. Markanın stili ve fonksiyonelliği bir arada sunduğu özel tasarımlar, sert havaların soğuk etkisini adeta vücuttan izole ediyor. Şehir hayatında rahatlıkla kullanılan su geçirmeyen modeller, ayrıca şehir dışı aktivitelerde de maksimum performans sağlıyor.

Stil tutkunlarına…

Özgün ve canlı renkleri sayesinde de günün her anında görünürlüğü üst seviyeye çıkaran montlar, karlı havalarda ise sokakları festival havasına sokuyor. Desenlerin özgürlüğünü ön planda tutan markanın tasarımlarında, kamuflaj tonlar ve fırça darbeli baskılar mevsim soğuklarına karşı sıcak bir gösteri yapıyor. Hafifliğiyle tutkunlarının günün koşuşturmacası sırasında da yormayan The North Face®montlar, stil ve teknolojiyi iç içe entegre ediyor.

Bir önceki yazımız olan İlkbahar-Yaz 2017'nin 5 Trend Rengi başlıklı makalemizde 2017 moda renkler, 2017 renk trendleri ve alev kırmızısı turuncu hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir