Koton Lingerie koleksiyonu ile tropik dünyaya yolculuk

Yazar 3 Mayıs Perşembe 2018

Koton Lingerie Koleksiyonu sezonun ruhunu özel renk ve desenleriyle tasarımlara yansıtıyor. Palmiye işlemeleri ve el boyaması temasından ilhamını alan koleksiyonda  58 farklı tasarım seçeneği ile tropik bir hikaye anlatılıyor. 

2018 İlkbahar-Yaz Koton Lingerie Koleksiyonu, iç giyim şıklığını doku, renk ve desenleriyle yakalıyor. Gece giyimini güneşli bir manzara yolculuğuna çıkaran tasarımlarda meyve, kaktüs ve gün batımı desenleriyle tropik bir hikaye oluşturuluyor. Soft lila, pembe, limon ve çiçek tonlarının kullanıldığı koleksiyon turuncu gölgelerle güçlendiriliyor. Yumuşak pamuk ve transparan dantel kalitesine sahip tasarımlarda kaplan figürleri, meyve temalı aplikeler, nakışlı ve bantlı üçgen braletler ön plana çıkıyor.

Seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunulan Koton Lingerie Koleksiyonu’nunda bra’lar 24 TL-49 TL, alt giyim tasarımları 12 TL-19 TL, saten pijama üstleri 39.99 TL-59.99 TL, saten pijama altları 34.99 TL-39.99 TL fiyat aralığıyla ve saten sabahlıklar 68.99 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Penti 2018 Plaj Koleksiyonu başlıklı makalemizde mayo ve bikini 2018 modası, penti plaj koleksiyonu ve plaj modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir