Koton’dan ekose rüzgarı…

Yazar 27 Kasım Pazartesi 2017

Koton 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, ekose modelleri ile kadınlara farklı bir stil kazandırıyor.  Her tarza hitap eden ekose desenli ürünlerin zarif çizgileriyle kusursuz kombinler yaratmak mümkün…   

Eskilerden günümüze kadar uzanan ve en popüler desen olarak modasını sürdüren ekoseler, 2017-2018 Sonbahar–Kış sezonunda da trendler arasındaki yerini almaya başladı. Koton ise bu sezona özel tasarladığı; pantolondan eteğe, kazaktan gömleğe birçok ekose modeliyle iddialı bir şekilde vitrinlerde yerini alıyor. Özellikle siyah, gri ve kırmızı gibi çarpıcı renklerden oluşan ürünler, düz desenlerle kombinlendiğinde mükemmel bir ikilinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Etek, pantolon, gömlek ve ceketlerdeki şık ve zarif ekose detayları bu sezonun en trend kombinlerine eşlik ediyor.

Ekose Modası Koton ile canlanıyor…

Koton’un yeni sezon ekose modelleri, daha sade parçalarla birleşince farklı bir kombin havası ile çarpıcı bir tarz yaratıyor. Yumuşak dokulu trikoların bulunduğu Koton’un tüm yeni ekose modelleri zarif ve asil çizgileri ile bu sezon vitrinleri süsleyecek.

Koton 2017-2018 Sonbahar-Kış koleksiyonundaki ekose desenli onlarca alternatif, tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Bir önceki yazımız olan Dilek Hanif for Koton ile siyah şıklık başlıklı makalemizde dilek hanif koton kış koleksiyonu, kış bahçesi koleksiyonu ve koton 2017 kış koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir