LEVI’S® 501® Skinny ile Londra Moda Haftası’nda!

Yazar 26 Şubat Pazar 2017

Vintage ile modern görünümü kombinleyen Levi’s®, Moda Haftası’nda zamansız şıklığı Londra sokaklarına taşıyor. Sokak modasına ilham verenler, Londra Moda Haftası’nda Levi’s®’ın ikonik ürünleriyle boy gösteriyor.

Levi’s®’ın çok yönlü ve zamansız denimi, spor grafiklerle tamamlanıyor. Moda ikonları, baharda lansmanı yapılacak yeni 501® Skinny’i tercih ediyor. Yüksek bel ve dar kesim özelliklerine sahip, vintage tarzda tasarlanan 501® Skinny, her stile uyan görünümü ve şıklığıyla modaseverleri selamlıyor.

Levi’s® tasarladığı denimlerle resmi ve günlük giyim arasındaki tüm kuralları yıkarak, klasik giyim tarzıyla sportif görünümün mükemmel buluşmasını ortaya çıkardı. Levi’s®’ın 1970’li yıllarda tasarlanan ve sportif ürünleri için kullanılan logosu, 2017 yılı için yenilendi. Levi’s® t-shirtler ve sweatshirtlerde kullanılan vintage logo; efsane haline gelmiş klasik 501®, pop ve rock yıldızlarının vazgeçilmezi 505™C ve Trucker ceketler ile kusursuz bir uyum yakalıyor.

Bir önceki yazımız olan Diego Zuko'nun Gözünden 2017 NY Sokak Modası başlıklı makalemizde diego zuko, moda ve rasta hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir