Levi’s’®’dan Vahşi Batı Esintili Yeni Çanta Koleksiyonu: Levi’s® L-Bag

Yazar 18 Eylül Çarşamba 2019

İnce işçiliğe sahip el yapımı beş farklı çantadan oluşan koleksiyon; en sevdiğiniz jean’lerinizle kombine etmeniz ve gardırobunuzun vazgeçilmezi olması için tasarlandı. San Francisco’da bir hayalle başlayan L-Bag, İtalya’da üretilerek hayata geçti.

Fransız derisinden üretilen çantalar, İtalya’da bitkisel tabaklama işleminden geçerek titiz bir işçilikle el yapımı ve dayanıklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. İkonik Levi’s® etiketi yeniden yaratılarak, sezon koleksiyonuna özgü bir görünüm kazanan her çanta, Levi’s®’ın uzun zamandır iş birliği içinde olduğu İtalya Verona’daki üretim partneri LCB içindeki farklı artizan sanatçılar ve zanaatkarların imzasını taşıyor.

Çantaya ismini veren L harfi, 1934’teki ilk Lady Levi’s® koleksiyonuna olan bağlılığın simgesi. L Koleksiyonu; L Bel Çantası, iki farklı renkte L Askılı Çanta, L Mini Askılı Çanta, L Çapraz Omuz Çantası ve L Omuz Çantası gibi seçenekleriyle farklı stillere uyum sağlıyor. Her bir çanta, jean’lerin arka cebindeki kırmızı etiket detayını içeren iç tasarımıyla Levi’s®’ın ikonik Red Tab’ine el sallarken, bütün çantalar bir kadının gardırobunun vazgeçilmez parçası olmaya aday. Kalitesi, el yapımı deri ve dizgini andıran detayları ile L Koleksiyonu da bu otantik Vahşi Batılı yaşam tarzını yansıtıyor. 

Bir önceki yazımız olan BEYMEN CLUB’tan annenize özel hediyeler... başlıklı makalemizde aksesuar, beymen clup anneler günü ve moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir