LIERAC peeling ve maske serisi ile cildiniz sonbahara hazırlayın!

Yazar 19 Eylül Salı 2017

Lierac laboratuvarları tarafından geliştirilen; peeling ve maskeler mineraller bakımından zengin, anında etki gösteren özel içeriklerin cildi arındıran killer ile birleşiminden oluşuyor. 

Cilt bakım ritüelinizin temelini oluşturacak olan yüz temizleme peeling’i Gommage Douceur cildinizi derinlemesine temizleyerek maske uygulaması için hazırlıyor. İçeriğinde bulunan beyaz kil, ebegümeci&yatıştırıcı keten çiçeği ekstreleri, koruyucu peeling parçacıkları ve masaj küreleri sayesinde cildinizi derinlemesine temizlerken aynı zamanda yatıştırıyor ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Ferahlatıcı peeling, ince pirinç notaları ile en hassas ciltlerin bile kullanımına uygun…

Karma ve yağlı ciltler için geliştirilen temizleyici köpük maske Masque Purete içeriğinde özel olarak kullanılan yeşil kil sayesinde temizleyici ve arındırıcı etkiye sahip. Yeşil kile ek olarak formülünde yer alan misket l

imonu&yıldız anason ekstreleri, anti bakteriyel ve enfeksiyon karşıtı kaolin tozu sayesinde cildi ferahlatıyor, saf ve mat bir görünüme kavuşturuyor. Yasemin çiçeğinin taze notalarını içeren ürün hafif köpük dokusuyla cildi temizliyor ve arındırıyor.

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun Masque Confort cildinize yaz boyu kaybettiği nemi geri kazandırmak için ideal. İçeriğinde bulunan pembe kil, yoğun besleyici ve nemlendirici etkiye sahip. Formülünde bulunan gül & japon çiçeği ekstreleri, shea, mango ve kayısı sayesinde cildi nemlendiriyor ve tüm duyulara hitap eden komple bir cilt bakımı sunuyor. Gül notalarının manolya ve ylang ylang ile birleşimiyle kadifemsi yumuşaklık sunan kremsi bir dokuya sahip.

Vitamin yönünden zengin içeriklere sahip Masque Eclat ise ışıltılı ve canlı bir cilt için

etkin bakım sunuyor. Tüm cilt tipleri için geliştirilen bu özel maskenin içeriğinde ise detoks etkili ve arındırıcı özelliğe sahip sarı kil kullanılmış. Gelincik ekstresi, kan portakalı ekstresi ve buğday proteininden oluşan özel formülü sayesinde cildi anında canlandırıyor ve cildin ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Fiyatı Bilgisi :

  • Gommage Douceur Peeling – 119TL
  • Masque Purete Maske – 119TL
  • Masque Confort Maske – 119TL
  • Masque Eclat Maske – 119TL

Bir önceki yazımız olan Cildinizi tazeleyecek yüz spreyleri başlıklı makalemizde tazeleyici sprey ve yüz spreyleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir