LIERAC’dan gözlere oksijen bakımı

Yazar 8 Ağustos Çarşamba 2018

LIERAC’dan oksijen vererek bakım yapan ilk* göz çevresi bakım serisi… Doku oksijenizasyonu estetik tekniğinden ilham alınarak geliştirilen inovasyon sayesinde göz çevresinin oksijene doyarak nemli, dolgun ve pürüzsüz bir form kazanmasına yardımcı oluyor.

Cildimize oranla daha ince yapılı, kurumaya ve mimik hareketleri sebebiyle ince çizgi oluşumuna yatkın göz çevresi; Hydragenist serisinin en yeni üyesi Eye Gel ile derinlemesine nemleniyor, canlanıp ve pürüzsüzleşiyor. Nemsizlik nedeniyle oluşan kırışıklıkları vitamin takviyesi, saf oksijen ve hyalüronik asit püskürtmesi ile düzeltiyor. Göz altında oluşan şişlikler ve koyu halkalara ödem atıcı doğal ekstre ile müdahale ediyor.

Hydragenist Eye Gel parmak uçlarıyla uygulandıktan sonra soğuk etkili aplikatör başlığı kullanılarak pürüzsüzleştirici etki sağlanıyor.

Fiyat Bilgisi: 199 TL

Hydragenist  serisinin diğer üyeleri

HYDRAGENIST MOISTURIZING CREAM OXYGENATING REPLUMPING

Kuru ve Çok Kuru Ciltler için Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Krem

Nem oranı düşük olan kuru ciltler, daha erken bir dönemde kırışıklık görünümü ile karşı karşıya kalır. Hydragenist serisinde yer alan kuru ve çok kuru ciltler için oksijen veren dolgunlaştırıcı nemlendirici krem, kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştiriyor. Cildi nemlendiren, besleyen, dolgunlaştıran krem, taze ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlıyor. Hyaluronik asit, biomimetik oksijen ve vernonia yapraklarından oluşan Hydra O2 kompleks sayesinde, taze ve ışıltılı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

FİYATI: 239 TL

HYDRAGENIST MOISTURIZING CREAM-GEL OXYGENATING REPLUMPING

Normal ve Karma Ciltler için Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Krem – Jel

Normal ve karma ciltler, kuru ciltlere oranla daha geç kırışsa da sarkma riski daha fazladır. İşte bu nedenle erken yaşlarda önlem almak oldukça önemlidir. Hydragenist’in normal ve karma ciltler için oksijen veren dolgunlaştırıcı nemlendirici krem-jel’i matlaştırıcı mikro pirinç pudraları ile zenginleştirilmiş içeriğiyle yağlı cilt görünümünü engelliyor. Cildi nemlendiren, dolgunlaştıran krem-jel, kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir. Hyaluronik asit, biomimetik oksijen ve vernonia yapraklarından oluşan Hydra O2 kompleks sayesinde, taze ve ışıltılı bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

FİYATI: 239 TL

HYDRAGENIST MOISTURIZING SERUM OXYGENATING REPLUMPING

Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Serum

Pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmanın yolu, cildi doğru nemlendirmekten geçer. Tüm cilt tipleri için ideal olan Hydragenist nemlendirici serum, içeriğindeki Hydra O2 kompleks sayesinde, cildi anında nemlendiriyor. Yoğun dolgunlaştırıcı etkiye sahip serum, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltıyor. İkinci cilt etkisi sunan serum, içeriğinde bulunan gül , yasemin, gardenyanın etkileyici kokusuyla kusursuz bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

FİYATI: 259 TL

HYDRAGENIST MOISTURIZING MIST

Uyandığınız andan itibaren dolgun bir cilt sağlayan nemlendirici sabah misti

Cildi güne hazırlayan pürüzsüzleştirici ve nemlendirici mist.

Strese direnç kazandıran Rhodiolia gülü özü ve doku oksijenizasyonu (Hydra O Kompleks) ile geliştirilen teknoloji sayesinde hücre solumunu ve enerji üretimini arttırıyor. Yüksek antioksidan etki ile cilde dolgunluk ve nem veriyor. Gündüzleri, günlük cilt temizleme ritüelinizden sonra parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Viskoelastik şekil alma hafızalı polimer yapı, cildi anında yumuşatır ve bütün hücrelere derinlemesine işliyor.

FiYATI : 169 TL

HYDRAGENIST MOISTURIZING RESCUE MASK

Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Yoğun Nemlendirici Maske

Yoğun nemsizlik yaşayan ciltler için ideal olan Hydragenist maske, oksijen veren Hydra O2 kompleks, gliserin ve çiçek yağları sayesinde cildi anında nemlendiriyor ve dolgunlaştırıyor. Kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştiren balsamın kokusu gül, yasemin, gardenya notalarının eşsiz birleşiminden oluşuyor.

FİYATI: 165 TL

HYDRAGENIST LIP BALM

Dolgunlaştırıcı ve Nemlendirici Dudak Balmı

İçeriğindeki gül mumu ve shea yağı özleri ile dudağınıza nemlendirici ve koruyu etki sağlarken, hyalüronik asit ile dolgunluk vererek rahatlık hissi veriyor. Derinlemesine nemlendirici özelliğe sahip dudak bakımı doğal ve pembe olmak üzere iki renk seçeneği ile sunuluyor.Dudaklarınızı; hava kirliliginden, UV ışınlarından, soğuktan, rüzgardan ve klimanın etkisinden korumak için her zaman kullanabilirsiniz.

FİYATI: 69 TL

 

Bir önceki yazımız olan Yağlı ciltlere losyon, kuru ciltlere krem formlu ürünler uygun başlıklı makalemizde cilt tipine göre güneş kremi, güneş kremi ve güneş losyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir