LIERAC’dan kızarıklık karşıtı yeni ürün; ROSILOGIE

Yazar 6 Ekim Cuma 2017

Lierac Laboratuvarları tarafından nörolojik araştırmalardan ilham alınarak geliştirilen ROSILOGIE kızarıklıklara karşı hızlı ve uzun süreli etkinlik sağlıyor…

Günümüzde kadınların %65’i reaktif bir cilde sahip olmaktan şikayetçi. Ciltte oluşan kızarıklar; iklim koşullarındaki değişiklikler, uygun olmayan kozmetik ürünler, sert su, dengesiz diyet gibi dış faktörlerin yanı sıra genetik, stres, yorgunluk, kızgınlık benzeri güçlü duygular gibi iç faktörlere bağlı olarak da belirebiliyor. Lierac tarafından nörolojik araştırmalardan ilham alınarak geliştirilen ROSILOGIE; geçici, yaygın yineleyen ve görünür kan damarları nedeniyle oluşan kızarıklıkların tümünde etki sağlıyor. İçeriğindeki shea yağı cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirerek onarıcı rol üstlenirken, prebiyotikler cilt kaynağının savunma sistemini güçlendirerek koruyucu etki gösteriyor. Yeşil yatıştırıcı pigmentler ise kızarıklık görünümünü nötralize ediyor. Yasemin ve gardenya birleşiminden oluşan çiçeksi bir kokuya sahip Rosilogie, anında rahatlama etkisi için yumuşak ve pürüzsüz krem formunda sunuluyor.

Fiyatı: Rosilogie Redness Correction Neutralizing (40 ml) – 145 TL

Bir önceki yazımız olan Ruhunuzu kışa Mandarin Otel'de hazırlayın! başlıklı makalemizde lüks tatil, spa bakımı ve spa tatili hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir