LIERAC’tan 28 günde gençlik iksiri

Yazar 24 Ocak Perşembe 2019

Lierac Laboratuvarlarının yarattığı efsane yaşlanma karşıtı serisi Premium, yepyeni bir buluş ile 28 günde gençlik formülünü sunuyor.

Güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübe ile Lierac, Harvard Üniversitesi tarafından geliştirilen GDF-11 proteini ve ölümsüzlük proteini olarak bilinen Foxo’yu harmanlayarak Premium Cure’u yaratıyor. Dermakozmetikte gençleşmenin bu yeni formülü, kök hücre yenilemesi sağlıyor ve hücrelerde gençleşmenin anahtarını sunuyor.

Yaşlanma sürecini tersine çeviriyor

Foxo proteini hücrelerin kökünü koruyarak, genç hücreleri yeniden oluşturuyor. GDF-11 proteini ise direkt olarak yaşlanmış hücreleri hedef alıyor ve genç hücre profili aşılıyor. Bu ikili aksiyon sayesinde yaşlanan hücrelerin sayısı azalıp gençler  artıyor ve yaşlanma süreci tersine dönmeye başlıyor.

İnovatif çift fazlı bu formül Premium Cure şişesinde, 10.000 kapsül barındırıyor.  Bu kapsüller sayesinde anında rahatlayan ve konfor kazanan cilt, 28 günlük düzenli kullanımın ardından yeniden hacim kazanıyor, canlanıyor ve 11 yaş daha genç bir görünüm sağlıyor.

Stres, hormonsal değişimler, yorgunluk gibi etkenleri tüm cildinde hisseden ve günlük bakım rütüelinin yaşlanma belirtilerinde yeterli olmadığını düşünen kadınlar, Premium Cure’un içerisinde bulunan yasemin, iris ve misk özleri ile ciltlerinde rahatlığa kavuşuyor.

“Ya bilim hücresel yaşlanmayı geri döndürebilseydi?” sorusu ile yola çıkılan Premium Cure içeriği hızla yaşlılık belirtilerinin ortaya çıktığını gören tüm kadınlar için, cildin üst ve alt tabakasında olağanüstü yenilenme sunuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni yıla özel kozmetik alışverişiniz için rotanızı Harvey Nichols-Galeries Lafayette çevirin başlıklı makalemizde harvey nichols parfüm, kozmetik ve parfüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir