Baharı L’Occitane’nın Terre Lumiére parfümü ile karşılayın!

Yazar 12 Nisan Perşembe 2018

L’Occitane’nın ikonik Terre de Lumiére parfümü ilkbaharın geldiğini karakteristik çiçek kokuları ile haber veriyor. Fransızların “Altın Saatler” olarak tanımladığı gündoğumunun ilk anlarından esinlenerek tasarlanan parfümün notalarında çiçek notaları yavaşça beliriyor. Terre de Lumiére L’eau’nun kalbinde çiçek kokularından önce bergamot ve pembe biber notaları ile şafak saatlerinin tazeliğini ve temiz havasını alabiliyorsunuz. 

Pembe şakayık ile güneşin yeryüzüne çıktığı anda verdiği sıcaklığı, dip notalarında ise beyaz misk, tonka fasülyesi ve acıbademin çiçeksi kokularının sizi sardığını hissedebiliyorsunuz. Kristal berraklığında, havanın hafifliği kadar yumuşak Terre de Lumiére L’eau; huzurla dolu hassas bir koku. Güneş ışınlarının ufukta yavaşça belirdiği o birkaç dakikalık güzel anların kokusu..

3 ünlü parfümcünün anılarıyla

Üç olağanüstü koku burnu Nadège Le Garlantezec, Shyamala Maisondieu ve Calice Beckerevi kendi anılarından yola çıkarak Terre de Lumiére L’eau için olağanüstü bir uyum yakaladılar.

Fiyatları;

Terre de Lumiére L’eau EDT 90 ML – 422 TL

Terre de Lumiére L’eau EDT 50 ML – 314 TL

Terre de Lumiére L’eau Shower Gel 250 ML – 82 TL

Terre de Lumiére L’eau Body Lotion 250 ML – 130 TL

Terre de Lumiére L’eau Radiant Balm/Hand Cream30 ml – 44 TL

Terre de Lumiére L’eau Perfumed Soap 75 gr – 33 TL

Bir önceki yazımız olan Işıl Reçber'den yepyeni bir parfüm koleksiyonu başlıklı makalemizde ışıl reçber parfüm serisi ve yeni parfümler hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir