Max Factor’den 2000 Calorie Curl Addict Mascara!

Yazar 6 Mart Pazartesi 2017

Max Factor 2000 Calorie ailesinin yeni üyesi 2000 Calorie Curl Addict Mascara ile Kıvrımlı Kirpiklerin Bağımlısı Olacaksınız!

Dolgunluğu ve kıvrımı bir arada sunan Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Mascara ile artık kirpik kıvırıcıya ihtiyacınız kalmayacak. Yenilenen kavisli kıl fırçasıyla doğrudan kirpik çizgisine oturan 2000 Calorie Curl Addict maskara,  hafif yapısı ve kolay kullanımıyla kökten uca muhteşem kıvrım ve dolgun kirpikler yaratmanızı sağlıyor. Birbirine yakın fırça kıllarıyla her kirpiği ayrı ayrı yakalayan ve kavrayan kavisli fırçası, kirpiklerde kökten uca sonsuz hacim ve muhteşem kıvrım vadediyor. Yeni Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Mascara’nın özel, hızlı koruyan formülü kirpiklerin gün boyu kusursuz görünmesini garanti ederken, gün sonunda kolay temizlenmesine yardımcı yardımcı oluyor. 

Fiyatı: 29,99 TL

Bir önceki yazımız olan Christian Louboutin, göz makyajı ile güzellik oyuna geri dönüyor! başlıklı makalemizde Christian Louboutin 2017, eyeliner ve güzellik hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir