Metalik Moda Trendini KIKO MILANO ile Yakalayın!

Yazar 5 Nisan Çarşamba 2017

KIKO MILANO’nun göz alıcı metalik efektler içeren Simli ve Pastel Metalik Ojeleri sezona damga vuruyor!

Sınırlı sayıda üretilen ve seçili mağazalarda satışa sunulan metalik ojeler 2017’nin trendini yansıtıyor. KIKO, yılın trendini, altı farklı tonda satışa sunulan Pastel Metalik Oje ve Simli Metalik Oje ile mağazalarına taşıyor. Metalik pastel görünümlü Pastel Metalik Oje, ayna efekti sağlarken, sim parçacıklarına sahip ultra pigmentli tırnak cilası Simli Metalik Oje ise pırlanta ışıltısını sunuyor.

Simli Metalik Oje (GLITTER METAL NAIL LACQUER)

Simli, parlak ve gösterişli bir görünüm için mikro kristallere sahip oje, profesyonel, göz alıcı bir görünüm için yüksek yoğunluklu sim parçacıklarına sahip ultra pigmentli dokusuyla dikkat çekiyor. Her ton; uygulamayı, kapamayı ve renk performansını idealleştirmek üzere özel olarak formüle edilen bu oje, maksi fırça ile tırnaklara eşit şekilde yayılıyor. Sınırlı sayıda üretilen Simli Metalik Oje, 6 renkte satışa sunuluyor.

Pastel Metalik Oje (PASTEL METAL NAIL LACQUER)

Metalik bir görünüm için mikro boncuklara sahip oje, krom tırnak efekti için ultra parlak ve yüksek pigmentli dokusuyla dikkat çekiyor. Sınırlı sayıda üretilen Pastel Metalik Oje, 6 renkte satışa sunuluyor.

Her iki ojenin fiyatı: 19,95 TL 

Bir önceki yazımız olan Kim Kardashian’ın Gençlik Formülü “Vampire Facelift®” Türkiye'de başlıklı makalemizde bakım, estetik ve bakım yöntemleri ve güzellik hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir