Michael Kors 2016 Kış Koleksiyonu

Yazar 15 Aralık Salı 2015

En sevdiğimiz çanta markalarından biri olan Michael Kors, yeni sezon için tasarladığı giyim koleksiyonu ile dikkat çekmeye devam ediyor. Koyu renklerin hakim olduğu Michael Kors 2016 kış koleksiyonu, kürk detaylara ve kürk paltolara sıkça yer veriyor. Kürkün yeniden yükselişe geçtiği yeni sezonda, yapay kürkler ile feminen ve havalı kombinler yaratabilirsiniz.


Modada bir dünya markası olan Michael Kors, yeşilin ve mavinin birçok tonunu yeni sezon koleksiyonunda sıkça kullanıyor. Kış ve moda denildiğinde aklımıza koyu renkler geliyor. Koyu renkleri en doğru tasarımlar ile buluşturan marka, sofistike bir giyim tarzı için ideal bir seçim. Lüksü kalite ile buluşturan Michael Kors 2016 kış koleksiyonu, kendi tarzını yaratmak isteyen kadınlara geniş bir ürün seçeneği sunuyor.


Yalnızca ayakkabı ve çantaları ile değil, giyim ürünleri ile de favorilerimiz arasına giren Michael Kors, bu kış oversized parçaları sıkça kullanıyor. Özellikle kaban ve paltolarda ön plana çıkan oversized modeller ile sezonun modasına ayak uydurun. Paltolardan sonra kazak ve pantolonlarda da dökümlü, bol ve büyük tasarımlar yavaş yavaş ön plana çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Bershka 2016 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde bershka, bershka 2016 ve bershka giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir