MICHAEL KORS ‘The Walk’ kampanyası ile baharın gelişini kutluyor!

Yazar 3 Mart Cuma 2017

 

Michael Kors, “The Walk” Kampanyasının en yeni parçalarını tanıtmaya hazırlanıyor…  27 Şubat’ta lansmanı yapılan kampanyanın yeni bölümünde Los Angeles’in sokak modası öncüleriden aktrist ve şarkıcı Heilee Seinfeld, aktrist Kelly Rohrbach, şarkıcı, besteci ve performans sanatçısı Jillian Hervey ve model Hikari Mori buluştu. Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi bu kampanya da sokak modası kronikçisi Tommy Ton tarafından fotoğraflandı.

Michael Kors yeni kampanyası için “Güneşli Los Angeles, ilkbaharın gelişini kutlamak için mükemmel bir seçimdi”diyor.

Bu sezon, dört moda öncüsü MICHAEL Michael Kors koleksiyonundan Mercer Tote, Mercer Duffle and Mercer Crossbody çantalarla stillerini tamamlayacaklar. Londra’lı illustrator Daisy Emerson’ın koleksiyondaki çantalar için yaptığı el boyaması tasarımları, adeta kişiliklerin yansıması oluyor. Bu dört moda öncüsü çantalarını k Scout kamera çantası Michael Kors x FUJIFILM INSTAX® kamerası, anahtarlık ve cüzdanlar ile kişiselleştirdiler.

Koleksiyon ürünlerini sosyal teknoloji platformu olan Sprinklr ile yapılan işbirliği ile kurulan MichaelKors.com’da da bulabilirsiniz. Markanın takipçileri kampanyaya sokakta çektikleri stil fotoğraflarını #SidewalkSpotted etiketi ile Instagram ve Twitter’dan paylaşarak katılabilirler.

 

Bir önceki yazımız olan LEVI’S® 501® Skinny ile Londra Moda Haftası'nda! başlıklı makalemizde denim, kot pantolon ve levis hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir