NARS’dan baş döndüren ‘Holiday’ koleksiyonu

Yazar 15 Kasım Çarşamba 2017

NARS Cosmetics, NARS 2017 Holiday Koleksiyonu için ünlü fotoğrafçı ve sanatçı Man Ray’in eserleriyle yepyeni bir koleksiyona imza attı. Koleksiyon, Man Ray’in heyecan verici modern sanatından esinlenilen ve sınırlı sayıda üretilen şaşırtıcı ürün seçeneklerinden oluşuyor.  Cüretkar  ve parlak renklerden meydana gelen yaratıcı koleksiyon, sanatçının efsanevi zekasını çağrıştırırken cesur boyutlu efektler özgünlüğünü öne çıkarıyor. Beklentilerinizden fazlasına hazır olun. Koleksiyonda maksimum parlaklığa ulaşan Photogloss Lip Laquer’ın 4 farklı renk seçeneği bulunuyor. Her cilt tonuna uyumlu doğal bir pembelik sağlayarak sağlıklı bir görünüm sunan allıklar ise NARS’ın imzasını taşıyor. Koleksiyon sınırlı sayıda üründen oluşuyor. 

Yılbaşı hediyesi olarak düşünebileceğiniz hediye koleksiyonu ise Man Ray’in moda fotoğrafçılığındaki cesur minimalizminden ve ikonik esintilerinden ilham alarak yaratılmış…

Bir önceki yazımız olan KIKO MILANO’dan şık ve yeni yıl koleksiyonu: ARCTIC HOLIDAY başlıklı makalemizde artic holiday makyaj, kiko milano makyaj ve kış makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir