Network 2016 Kış Koleksiyonu

Yazar 31 Aralık Perşembe 2015

Ayrıcalıklı, seçkin bir giyim tarzına kim hayır diyebilir ki? Sofistike bir giyim tarzı yaratmak için minimal detayları, lüks ve kaliteli parçalar ile buluşturan Network, 2016 kışı için de yine harika bir kreasyon hazırladı. Modaya yön veren, keskin tasarımların yer aldığı Network 2016 kış koleksiyonu, modern ve tutkulu kadının tarzından ilham alıyor.
network-2016-kis-koleksiyonu-2
Deri elbiseler, bu kış hiç olmadığı kadar moda. Sıfır kol tasarımları ile Network’un yeni koleksiyonundaki yerini alan deri elbiseler, asi ve vamp bir tarzı temsil ediyor. Markanın “War in Colors” adını verdiği 2016 kış kreasyonu, 60 ve 70’li yılların tarzı ile renkleri buluşturuyor.

Yalın detaylar ve minimal formlarla gösterişli tarzları buluşturan, modern bir çeşitlilik oluşturan Network 2016 kış koleksiyonu, feminen bir duruş sergilemek için ideal bir seçim. Sportif, şık ve sade bir giyim tarzınız varsa, siz de markanın bu yeni kreasyonuna göz atabilirsiniz. Network’un doğanın renklerinden ilham aldığı bu koleksiyonunda, yeşil ve mavinin en güzel, en gösterişli ve en şaşalı tonları bir araya geliyor.

Bir önceki yazımız olan Hummel 2016 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde hummel, hummel 2016 ve hummel ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Değerlendirme
  • Enise
    Ocak 2, 2016

    Ürünler mağazada var mı?

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir