NetWork ile yaza dinamik başlangıç

Yazar 2 Nisan Pazartesi 2018

NetWork İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonu şehirde yaz havasını cesur kalıplar ve modern çizgilerle karşılıyor. Doğada özgür olma lüksüne vurgu yapan temalar, dikkat çekici aksesuarlar ve ince düşünülmüş detaylarla yaza dinamik bir giriş yapmaya hazır mısınız?

NetWork İlkbahar/Yaz 2018 Kadın koleksiyonu yaz sezonunda farklı rotalar ve ilhamlarla yola çıkıyor. Klasik çizgilere modern dokunuşlar katan koleksiyon, farklı ve yenilikçi stiller oluşturmaya devam ediyor. Black Stripes serisi, siyah ve beyaz ikilisinin uyumundan vazgeçemeyen şehirli kadınların temposuna en dinamik şekilde eşlik ediyor. Çan etekler ve mini ceketlerin ön planda olduğu temanın kemerleri koleksiyonun en gözde parçalarından. Bir kere denedikten sonra kolay kolay vazgeçilemeyen kalıplarıyla NetWork Denim koleksiyonu, farklı formları ve renk seçenekleriyle yaz sezonuna merhaba diyor. Taş ve zımba detaylı tomboy modellerden flare kesimlere kadar geniş bir denim yelpazesi sunan koleksiyonda farklı stilleri tamamlayacak bir parça mutlaka var.

Doğanın yansımalarından ilham alan Dream Catcher teması ise, toprak tonlarını hareketli yaz kesimleriyle bir araya getiriyor. Lila renginin başrolü üstlendiği naif pastel tonlarının doğanın renkleriyle kucaklaştığı bu temada, simli trikolar da şifon piliselerle dans ediyor. Temayla örtüşen zarif floral desenli kumaşlar mevsimin getirdiği tazelenme hissini koleksiyona taşıyor.

NetWork kadınının casual stilinin kodlarını oluşturan NetWork Free ise, rahatlığı ve modern çizgileriyle ön planda. Şehirde, tatilde, casual ofis stilinde ya da hafta sonunda, her ortama uyum sağlayan tasarımlar Free koleksiyonu ile sezondaki yerini alıyor.

NetWork’ün İlkbahar/Yaz 208 koleksiyonu galerimizde…

Bir önceki yazımız olan Mehtap Elaidi Sonbahar / Kış 2018 koleksiyonu başlıklı makalemizde mehtap elaidi sonbahar/kış 2018 koleksiyonu ve Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir