NUXE’la Parizyen Bakım Deneyimi

Yazar 9 Şubat Perşembe 2017

Markanın büyüleyici kokusu ve mucizevi formülüyle ikonik Prodigieux® serisi lüks bir deneyim vadediyor.

%97,8 doğal içeriğindeki Huile Prodigieuse® kokusuyla büyülemekle kalmıyor cildinizi de besliyor…

İçeriğindeki 6 değerli bitkisel yağ (Hodan, Sarı Kantaron, Fındık, Tatlı Badem, Macadamia ve Kamelya) sayesinde tek bir dokunuşla yüz, vücut ve saçları besliyor, onarıyor ve yumuşatıyor, sevgilinizde de tek bir ürünle kendisini muhteşem hissetmenin keyfini sürmek düşüyor. Ürünün altın parıltılarıyla zenginleşen kardeşi Huile Prodigieuse® Or ise, yeni yılda ışıltınızla tüm dikkatleri üzerinize topluyor.

Huile Prodigieuse® ‘nün feminenliği çağrıştıran sıcak kokusunu taşıyan Prodigieux® serisinde ise, mucizevi cazibe Prodigieux® vücut sütü, ikonik yağın bileşenleri 6 değerli yağı 8 saat nemlendirme özelliğiyle buluşturuyor, geride karşı konulmaz, ipeksi bir ten bırakıyor. Prodigieux® duş yağı ise, duş seanslarını bir keyfe dönüştürüyor, temizlerken etkili bir nemlendirme sağlıyor.

Huile Prodigieuse®‘ün arzu uyandıran kokusuna hayran olanların vazgeçilmezi Prodigieux® parfüm, 50 ml’lik şişesiyle günün her anı çantada taşınabiliyor, gizemli bir cazibeye göz kırpıyor.

Yaz mevsiminin teninize verdiği o sağlıklı ışıltıyı kış aylarında da korumak isteyenlerin imdadına ise, hafif ışıltısı ve bronz tonlarıyla Poudre Eclat Prodigieux® Çok Amaçlı Bronzlaştırıcı Pudra yetişiyor.

NUXE’ün cildinize özen göstermekle yetinmeyen, duyulara hitap eden dokular ve büyüleyici kokular ile cilt bakımını bir kendini şımartma ritüeline dönüştüren Prodigieux® serisi ile sevgiliniz Fransız kadınlarının güzellik sırlarını keşfetsin, Parizyen bakım keyfini gündelik hayatınızın bir parçası haline getirsin.

Huile Prodigieuse®

Kuru Yağ

100 ml

129 TL

Huile Prodigieuse®

Kuru Yağ

50 ml

79 TL

Huile Prodigieuse® Or

Altın Parıltılı Kuru Yağ

100 ml

149 TL

Huile Prodigieuse® Or

Altın Parıltılı Kuru Yağ

50 ml

99 TL

Prodigieux® Parfüm

Parfüm

50 ml

185 TL

Poudre Eclat Prodigieux®

Çok Amaçlı Bronzlaştırıcı Pudra

25 gr

89 TL

Prodigieux® Duş Yağı

Duş Yağı

200 ml

55 TL

Prodigieux® Vücut Sütü

Nemlendirici Vücut Sütü

200 ml

75 TL

Bir önceki yazımız olan BOBBI BROWN REMEDIES 2017 İLKBAHAR/YAZ başlıklı makalemizde bobbi brown remedies, cilt bakımı ve cilt serumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir