Oleg Cassini gelinliklerde sadece 4 gün sürecek fırsatları yakalayın!

Yazar 9 Ağustos Çarşamba 2017

Düğün sezonunun sonuna doğru yaklaşırken, Oleg Cassini gelin adayları için kaçırılmayacak bir kampanya düzenliyor. 11 – 14 Ağustos arasında, yalnızca dört gün sürecek kampanyayla, tüm Oleg Cassini mağazalarında toplam fatura tutarının üzerinden 1.500 TL’ye varan nakit indirimler kazanmak mümkün oluyor.

Oleg Cassini’nin her vücut tipine uygun yüzlerce parçayı bir araya getiren gelinlik koleksiyonunda hem en son trendlere dokunan tasarımlar hem de klasik modeller yer alıyor. Böylece gelin adayları hayallerindeki mükemmel gelinliği kolay ve hızlı bir şekilde bulabiliyor. Bu sezonki koleksiyonda, illüzyon yakalar, düşük omuzlar, cep detayları, dramatik duvaklar ve zengin desenleriyle büyüleyici işlemeler öne çıkıyor.

Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif gelinlik ve abiye koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor. Oleg Cassini’nin koleksiyonları bugün, alanında usta 100 kişilik bir tasarım ekibi tarafından her yaştan, her vücut tipinden ve her zevkten kadına hitap edecek şekilde oluşturuluyor.

Bir önceki yazımız olan Vücut tipinize uygun bikini ve mayoyu nasıl seçersiniz? başlıklı makalemizde chikirina, mayo ve bikini ve vücut tipine uygun mayo seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir