OXXO’dan L.A. denim koleksiyonu

Yazar 2 Ekim Pazartesi 2017

Rahat ve genç stilini, enerjik ve capcanlı tasarımlarla sunan OXXO, 2017/18 sonbahar kış sezonunda, denimin gücünden ilham alarak daha deneysel tonlar ve dokunuşlarla güçlü bir koleksiyon sunuyor. Detaylarda sloganlarla güçlenen nakışlarla yeni oyunlar yaratılan dinamik L.A. koleksiyonu yeni sezon tarzınızı belirliyor.

Hareketli parçaların kombinasyonuyla hayat bulan sonbahar kış koleksiyonu “Blue on” mottosundan beslenirken denim tonlarının yanı sıra geniş renk yelpazesiyle dikkat çekiyor. Ekose ve denimin güçlü birlikteliği koleksiyonda öne çıkıyor.

Her sezon gardıropların olmazsa olmazı denimler bu sezon OXXO’da, metal halkalar, saçaklanmalar, yırtık ve salaş detayların yanı sıra, denimde hareketli yüzeyler, formlar güncel modayı yansıtıyor. Romantik dalgalanmaların ve bağlama detaylarının degrade geçişlerle harmanlandığı görünümler, bizi şehrin içine sürüklüyor.

L.A. koleksiyonu sweatshirtler, renkli gömlekler, logolu tshirt ve bralar, denim elbiseler, bomber ceketler, salopetler, jogger ve culotte formda sweat pantolonlar, spor ayakkabı ve sırt çantaları ile tamamlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Yasemin Özilhan'dan IPEKYOL’a özel koleksiyon başlıklı makalemizde ipekyol 2017 kış koleksiyonu, kış modası ve yasemin özilhan ipekyol koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir